[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

طرح نو رادیو فارس در شب‌های قدر، روزنامه شیراز نوین

رادیو فارس با همکاری معاونت فنی برای نخستین بار همزمان صدا و تصویر فرازهای دعای جوشن کبیر و ابوحمزه ثمالی را در رادیو نما پخش کرد.
علیرضا نجابت معاون صدای مرکز فارس با تشریح برنامه‌های رادیو نما گفت: رادیو نما مدتی است مهمان خانه‌های علاقه‌مندان به رادیو فارس است و ظرفیت مناسبی برای بهره‌بردن آنان ایجاد کرده تا مخاطبان با شنیدن صدای رادیو، تصاویر متناسب دلنشینی را تجربه کنند.
وی افزود: شب‌های پرخیر و برکت قدر و قرائت دعاهای وارده بسیاری که در آنها توصیه شده است، فرصت بی‌نظیری برای استفاده حداکثری مخاطبان این رسانه جدید از حال و هوای راز و نیاز برنامه‌های تدارک دیده شده در رادیو بود.
معاون صدای مرکز فارس تصریح کرد: با آماده‌سازی کامل بخش‌های دعای جوشن کبیر و ابوحمزه ثمالی و گرافیک مناسب و نظارت در پخش رادیو، امکان پخش همزمان دعا و تصویر آن که در انتقال معانی و حس دعا بسیار راه‌گشاست، برای نخستین بار فراهم شد.
نجابت این طرح را موفق اعلام کرد و گفت: این اقدام علاوه بر تحسین مدیران ستادی از جمله کمالی مدیرکل صدای استان‌ها، با استقبال شنوندگان نیز روبرو شده است و همکاران پرتلاش رادیو را بر آن داشته تا با تکمیل تجربه این ظرفیت جدید، برای سایر برنامه‌ها گامی بلند در راستای میل و نیاز مخاطب بردارند. این خلاقیت، برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات صدا و سیمای فارس ثبت کرد.
گفتنی است در پخش این دعاهای شریفه نزدیک به 300قطعه تصویر با گرافیک مناسب و با تلاش همکاران پخش صدای مرکز فارس تهیه شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی