[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۷
  • دوره جدید

تجمع برخی سپرده‌گذاران مقابل مؤسسه ثامن‌ در شیراز و جهرم، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: تعدادی از سپرده‌گذاران موسسه ثامن‌ در شیراز و برخی شهرهای استان فارس مانند جهرم، با تجمع در مقابل شعب این موسسه خواستار دریافت سپرده‌های خود شدند.
 به‌دنبال مطرح شدن شایعه ورشکستگی برخی از موسسه‌های مالی و اعتباری، از صبح یکشنبه 28 خرداد، تعدادی از سپرده‌گذاران موسسه مالی اعتباری ثامن‌ در شیراز و جهرم، با تجمع در مقابل برخی شعب این موسسه، خواستار دریافت وجوه سپرده خود شدند.
شایعه‌ی ورشکستگی باعث واکنش هیجانی سپرده‌گذاران این مؤسسه شده و توضیح کارمندان شعب نیز از نگرانی‌های مردم در این خصوص نکاست.
برخی از حاضران در محل شعبه معالی‌آباد موسسه ثامن‌ گفتند که دیگر حاضر نیستند وجوه‌شان نزد این موسسه باشد.
آنان تاکید کردند که حتی اگر شایعه ورشکستگی هم تکذیب شود، به‌دلیل آنچه سایر هموطنان در خصوص سپرده‌گذاری در موسسه‌های مالی و اعتباری مورد تائید بانک مرکزی تجربه کرده‌اند، حاضر به ادامه کار با این موسسه نخواهند بود.
این درحالی است که شایعه ادغام موسسه ثامن و کوثر با بانک مهر اقتصاد هم از سوی مسئولان آن بانک تکذیب شده است.
همین امر موجب تشدید نگرانی‌های مردم و هجوم تعدادی از سپرده‌گذاران به شعب موسسه ثامن شده است.
کارکنان شعبه معالی‌آباد بانک ثامن در همان دقایق اولیه تجمع افراد، با طرح اینکه سیستم‌های ارتباطی الکترونیک بانک قطع شده است، پاسخی به مراجعان ندادند.
براساس این گزارش، روز شنبه رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری ثامن در گفت و گو با یکی از خبرگزاری‌ها اطمینان داده بود که سپرده‌گذاران نگران نباشند.
روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن شماره تلفن‌های 82072181 و 82072182 را با پیش شماره تهران برای پاسخگویی به پرسش‌ها و ابهام‌های مشتریان اعلام کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی