[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

چهل‌وپنجمین دوره مسابقات قهرمانى فوتبال مدارس آسیا در شیراز برگزار می‌گردد، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی آموزش ‌و پرورش فارس از میزبانی شیراز در رقابت‌های قهرمانی فوتبال دانش آموزان پسر آسیا خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عباس حاجی‌زاده گفت: چهل و پنجمین دوره مسابقات قهرمانى فوتبال مدارس آسیا، از 15 تا 25شهریور سال جاری و با شرکت 8تیم در شیراز برگزار می‌گردد.
وی گفت: در چهل و چهارمین مجمع عمومى فدراسیون فوتبال مدارس آسیا (ASFF) که سال گذشته و با حضور فرشید ارمیان، رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشورمان در کره ‌جنوبى برگزار شد، با توجه به میزبانى ایران برای برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات قهرمانى فوتبال مدارس آسیا در سال 2017، دو استان آذربایجان‌شرقى و فارس براى میزبانی به این مجمع معرفی شدند که از این بین فارس به عنوان میزبان این دوره از رقابت‌ها انتخاب شد.
حاجی زاده گفت: تاکنون حضور تیم‌های چین، مالزی، تایلند، کره جنوبی و هندوستان در این رقابت‌ها حتمی شده، ضمن اینکه ماکائو نیز از حضور در این رقابت‌ها انصراف داده است.
رئیس اداره تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی آموزش ‌و پرورش فارس همچنین گفت: در چهل و پنجمین دوره مسابقات فوتبال دانش‌آموزان زیر 18سال پسر آسیا، از کشورمان نیز تیم‌های منتخب فارس و تیم دانش‌آموزی ایران در این مسابقات شرکت می‌کنند.
حاجی‌زاده با اشاره به اینکه مراسم افتتاحیه این مسابقات 17شهریور برگزار می‌شود، افزود: چهل و پنجمین مجمع فدراسیون فوتبال دانش‌آموزی آسیا (ASFF) نیز صبح همان روز در شیراز برگزار می‌شود.
رئیس اداره تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی آموزش ‌و پرورش فارس همچنین در مورد آخرین وضعیت تیم منتخب دانش‌آموزی فارس نیز گفت: همان تیمی در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت که در مسابقات کشوری شرکت کرده و تنها برای تقویت بیشتر این تیم چند بازیکن به آن اضافه خواهد شد.
گفتنى است ایران درسال ٢٠١٢ نیز میزبان چهلمین دوره فوتبال قهرمانی دانش آموزان آسیا در تهران بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی