[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

ادامه حملات به داعش؛ منتظر دستور شورای امنیت ملی و ستاد فرماندهی کل قوا، روزنامه شیراز نوین

انتخاب: معاون سیاسی سپاه گفت: حمله موشکی سپاه این پیام را به تروریست‌ها داد که اگر بخواهند به شرارت‌هایشان ادامه بدهند، با سیلی محکمی مواجه می شوند.
سردار رسول سنایی‌راد معاون سیاسی سپاه پاسداران  درباره حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌ها در استان دیرالزور سوریه اظهار داشت: حمله موشکی که امشب علیه مقرهای نیروهای تروریستی تکفیری انجام شد، به دنبال اقدامات شرورانه تکفیری ها در تهران بود.
وی افزود: این اقدام آنها که با مشوق هم‌پیمانان آنها صورت گرفته بود می‌بایست در پاسخ به خون داده می‌شد؛ لذا در انتقام خون‌های پاک شهیدان حادثه تروریستی تهران این حمله موشکی صورت گرفت.
معاون سیاسی سپاه ادامه داد: حمله موشکی سپاه این پیام را به تروریست‌ها می‌دهد که اگر بخواهند به شرارت‌هایشان ادامه دهند، با سیلی محکم مواجه می‌شوند و الزاماً ضربه زدن به آنها در داخل خاک جمهوری اسلامی ایران معنایی نمی دهد.
سردار سنایی‌راد گفت: اقدام سپاه این پیام را به آنها داد که شرارت‌هایشان بی‌پاسخ نمی‌ماند و اراده برخورد با آنها در جمهوری اسلامی ایران و هر زمان که لازم باشد اعمال خواهد شد.
وی با اشاره به تلفاتی که به تروریست‌ها وارد شد ادامه داد: با توجه به نوع انتخاب اهداف و تجمع تروریست‌های تکفیری در این منطقه می‌توان میزان تلفات آنها را در نیروی انسانی و امکانات لجستیکی بالا پیش بینی کرد.
معاون سیاسی سپاه در پاسخ به این سوال که شلیک موشک‌ها از کدام استان‌ها صورت گرفت خاطرنشان کرد: شلیک موشک‌ها از خاک جمهوری اسلامی ایران و از استان‌های کرمانشاه و کردستان صورت گرفت.
سردار سنایی‌راد درباره حمله مجدد از سوی سپاه به مراکز تجمع تروریست‌ها یادآور شد: این تابع تصمیماتی است که در مجموعه شورای عالی امنیت ملی و ستاد فرماندهی کل قوا و مجموعه سپاه گرفته شود و بستگی به موقعیت های پیش رو خواهد داشت.
وی ادامه داد: آنچه مسلم است، ما در پاسخ دادن به تهدیدات و تروریست‌های شرور و هر متجاوزی تردید نخواهیم کرد و این حق را برای خودمان قائل هستیم که در مقابل هرگونه تهدید و شرارتی واکنش متناسب با آن را داشته باشیم. لذا اندکی بعد از شرارت تروریست‌ها در تهران، شاهد بمباران مراکز فرماندهی و اختفای آنها بودید. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی