[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

مدیرکل ارشاد فارس: رسانه‌ها نقادی و نقدپذیری را گسترش دهند، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اظهار کرد: باید روحیه نقادی و نقدپذیری نه تنها در کلام بلکه در عمل در جامعه با همت اصحاب رسانه گسترش یابد و نهادینه شود.
به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه فارس، بهزاد مریدی در مراسم معارفه مسئول جدید کانون بسیج رسانه شیرازعنوان کرد: اگر بناست نقدی صورت پذیرد باید این کار توسط دوستانی که به تأسی از رهبر معظم انقلاب، صریح و شفاف بودن، رک بودن و انقلابی بودن را سرلوحه خود قرار داده‌اند انجام شود تا به دنبال آن سعه صدر مدیران افزایش یابد. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ادامه داد: ‌با همکاری متقابل بسیج رسانه و اداره فرهنگ و ارشاد فارس می‌توان روحیه نقادی و انقلابی گری را در استان نهادینه کرد.
مریدی بیان کرد: ‌این اتفاق موثر و قدرتمند می‌تواند در شیراز به صورت الگو اجرایی شود. 
عضو مجلس خبرگان رهبری نیز در این نشست ضمن اشاره به عملیات موشکی سپاه پاسداران علیه مواضع داعش و تبریک به تمام ملت ایران به دلیل این عملیات گفت: اقدام اخیر سپاه پاسداران اقدامی بجا و مناسب با شرایط سیاسی کشور بود و تمام مردم از این حرکت بجا و ارزنده آن هم در آستانه روز جهانی قدس، راضی و خشنود هستند.
آیت الله کلانتری اظهار کرد: در قرآن کریم آنقدر قلم و نوشتار و کتابت مهم است که خدا قسم یاد می‌کند و به قلم و آنچه که می‌نویسند و به نوشته و مکتوب، سوگند یاد می‌کند و به همین دلیل، لازم است تا اصحاب رسانه تقوای قلم را بیش از پیش مد نظر قرار دهند.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس نیز در این آیین گفت: اصحاب رسانه استان در عرصه‌های مختلف پیشگام هستند و تمام برنامه‌ها، مناسبت‌ها و مسائل استان با حداقل ابزار و امکاناتی که داشتند حداکثر خدمات و اطلاع‌رسانی را به مردم ارائه می‌کنند. 
میلاد امیری نژاد افزود: در مورد حادثه تروریستی در مجلس شورای اسلامی و در حرم امام راحل نیز با توجه به اینکه این اتفاق ناگوار در تهران رخ داد اما اهالی رسانه استان فارس در رسانه‌های خود و حتی در صفحات شخصی خود در فضای مجازی به بررسی ابعاد این موضوع مهم پرداختند.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس بیان کرد: امنیت کشور و پیشرفت کشور و امنیت خاطر و روان مردم برای تمامی اصحاب رسانه فارس مهم است.
امیری‌نژاد این حادثه ناگوار را هشداری برای تمامی مردم به ویژه اصحاب رسانه عنوان کرد و با اشاره به عملیات موشکی سپاه علیه مقر تروریست‌های داعش گفت: امروز دشمن به دنبال نفوذ از هر رخنه‌ای است تا این سیلی را که از فرزندان انقلاب خورده جبران کند بنابراین باید تمامی راه‌های نفوذ را بست تا مبادا دشمن امنیت جامعه را سلب کند و با دقت بسیار به مراقبت پرداخت.
در این مراسم، رضا جاویدی به عنوان مسئول کانون بسیج رسانه شیراز معارفه شد.
 مسئول جدید کانون بسیج رسانه شیراز به حضور مقتدرانه و آگاهانه اصحاب رسانه در تمام برهه‌های انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و اظهار داشت: در زمان کنونی نیز تحقق آرمان‌های انقلاب و خنثی‌سازی اهداف دشمن در گرو حضور هوشیارانه اصحاب رسانه است.  رضا جاویدی در مراسم ضیافت معرفتی‌بصیرتی ضیافت اندیشه، با بیان اینکه سازمان بسیج رسانه استان فارس به عنوان یکی از اقشار چندگانه سپاه فجر استان فارس، با وجود جوان بودن سن تشکیل این سازمان توانسته جایگاه خوبی را در کنار سایر اقشار بسیج سپاه فجر استان فارس برای خود ایجاد کند، افزود: این سازمان توانسته به خوبی ظرفیت‌های اصحاب رسانه و مطبوعات استان را در جهت تحقق اهداف متعالی خود به کار گیرد.
وی با اشاره به شاکله تشکیل دهنده بسیج رسانه، گفت: تقویت جبهه رسانه انقلاب اسلامی در جنگ نرم، دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تلاش برای تحقق آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و اجرایی شدن فرامین مقام معظم رهبری در حوزه جنگ نرم و مبارزه با هجمه‌های تبلیغاتی دشمنان با استفاده از ابزار سانه از مهمترین وظایف و ویژگی‌های سازمان بسیج رسانه است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی