[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۵۳
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در دیدار با رسول فلاح و علی‌اصغر کلانتری: این تیم میراث خون شهداست، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: پول به تنهایی حلال مشکلات ورزش نیست.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب که در دیدار با سرپرست باشگاه و سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی سخن می‌گفت، این تیم را یک سرمایه فرهنگی در ورزش فارس دانست و افزود: این تیم میراث خون شهدایی است که روزی برای دفاع از کیان این مملکت جان خود را فدا کردند.
وی با اشاره به تاریخچه شکل‌گیری این تیم در جبهه‌های دفاع مقدس گفت: نگاه اداره کل ورزش و جوانان به این تیم ویژه است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با تأکید بر اینکه نمی‌توان پول را حلال مشکلات ورزش دانست، افزود: تلاش و کوشش، مدیریت منابع انسانی، تعامل درون و برون سازمانی و... از جمله عوامل مهم و تأثیرگذار در موفقیت یک مجموعه ورزشی است.
کامیاب تیم فوتبال فجر شهید سپاسی را یک تیم با شرایط خاص دانست و گفت: وقتی حامیان این تیم از عدم سقوط به دسته دو خوشحال بودند، برخی خرده می‌گرفتند که کار فجر به جایی رسیده که برای سقوط نکردن جشن می‌گیرد؛ غافل از اینکه آن جشن، جشن غیرت و تعصب بود.
دبیر شورای عالی ورزش استان با اشاره به حرکت شتابان عمرانی در ورزش استان گفت: در سال‌هایی که دولت در بدترین شرایط مالی قرار داشت، در فارس 500هزار متر فضای ورزشی ساخته شد که تعجب همگان را به همراه داشت.
کامیاب این اتفاق بزرگ را حاصل همراهی و همدلی مجموعه مدیریتی در اداره کل ورزش و جوانان، نمایندگان مجلس و حمایت‌های مجموعه دولت و استاندار فارس دانست و افزود: باید همین الگو در باشگاه فجر دنبال شود و با تبدیل جامعه فوتبال و حامیان ورزش به یک ید واحد شاهد بازگشت تیم فوتبال فجر شهید سپاسی به روزهای اوج باشیم.
وی با اشاره به اتفاقات خوبی که در حوزه ورزش و جوانان فارس طی دو سال اخیر افتاده، گفت: انتخاب شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام از میان شهرهای 57کشور مسلمان، تکمیل و افتتاح ورزشگاه بزرگ پارس، مرمت ورزشگاه شهید دستغیب و برگزاری جام جهانی کشتی، میزبانی دو ماراتن و میزبانی ده‌ها مسابقه ملی و بین‌المللی تنها بخشی از کارکرد‌های ورزش و جوانان استان است که همه در سایه توکل به خدا، همدلی و همراهی و وحدت مجریان این رخدادها به وقوع پیوسته است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با انتقاد از برخی نگاه‌ها، قلم‌ها و رفتارهایی که برای برخی رشته‌های ورزشی حاشیه‌سازی می‌کنند، افزود: متأسفانه منشأ برخی حاشیه‌های ورزش فوتبال آدم‌های غیرفوتبالی هستند که حاصل عملکرد آنها دلسرد شدن برخی از فعالان ورزشی است.
کامیاب ابراز امیدواری کرد که با «ید واحد» شدن همه دوست‌داران فجر شهید سپاسی، سال آینده شاهد صعود این تیم به لیگ برتر فوتبال باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی