[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

سفیر ایران:ایران ظرفیت سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیارد دلاری دارد، روزنامه شیراز نوین

مهر: سفیر ایران در کشور قطر گفت: در شرایط کنونی، کشور ما ظرفیت ۳۰۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری را دارد. محمدعلی سبحانی، در آیین آغاز به ساخت یک مجموعه فرهنگی تفریحی در شهرستان گراش از انباشت سرمایه زیاد در پشت درهای کشور سخن گفت و اظهار کرد: در شرایط کنونی، کشور ما نیاز و ظرفیت ۳۰۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری را دارد.
وی ضمن تقدیر از تلاش‌های خیران شهرستان گراش به توسعه و عمران این منطقه تأکید کرد و خواستار توجه بیشتر مسئولان به ظرفیت‌های این شهرستان شد.
نماینده مردم شهرستان گراش، خنج و لار در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: این مجموعه فرهنگی‌تفریحی در گراش در زمینی به مساحت ۱۷ هزار و ۷۳۴ مترمربع و در دو بخش فضای باز و سرپوشیده و با سرمایه اولیه ۵ میلیارد تومانی احداث می‌شود.
اصغر فرودی، فرماندار شهرستان گراش نیز در سخنانی با بیان اینکه احداث این طرح گام بزرگی در توسعه شهرستان و جذب توریسم است بر تلاش خود در تسهیل سرمایه گذاری تأکید کرد.
وی همچنین به هزینه ۱۴ میلیارد تومانی طرح‌های بهره‌برداری شده و در حال احداث شهرستان گراش در سال جاری اشاره کرد که ۴۰ درصد آن سهم خیرین و سرمایه گذاران و ۶۰ درصد نیز سهم دولت بوده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی