[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

سلطانی سرمربی بالان صنعت: دیگر نمی‌دانیم با ناداوری چه کار کنیم، روزنامه شیراز نوین

گروه ورزش- م.حامد:

بالان صنعت که در اولین بازی فصل، نماینده رشت را در شیراز دو بر یک شکست داده بود، در اولین بازی نیم فصل دوم در زمین این تیم با تساوی 2-2 به کار خود پایان داد. صادق زارعی هر دو گل تیم شیرازی را وارد دروازه حریف کرد. سرمربی بالان صنعت که اشتباهات فاحش داوری در مسابقات نیم فصل اول را یکی از علت اصلی نگرفتن تیمش می‌دانست، حالا در ابتدای نیم فصل دوم خیلی پر رنگ تر از قبل، از داوری گلایه می‌کند و عقیده دارد تیمش در واقعیت سه بر دو این بازی را برده است : «به خدا دیگر نمی دانیم چه کار کنیم؟ گل صددرصد ما را قبول نکردند. بازی دو - دو بود و یک ثانیه و چندصدم ثانیه مانده بود بازی به پایان برسد که دروازه بان ما توپ را با دست پرتاب کرد و مهاجم ما با ضربه سر دروازه را باز کرد. داور هم اعلام گل کرد و وسط زمین را نشان داد. ولی نمی دانم چه اتفاقی افتاد که داور دوم به سمت داور اول آمد و با یکدیگر و با نماینده فدراسیون و نماینده هیئت فوتسال رشت صحبت کردند و به یکباره گفتند گل نیست! ما گفتیم یعنی چی که گل نیست؟ بازیکنان ما هم عصبی شدند و داد و بیداد کردند.»
سلطانی ادامه می‌دهد: آنها گفتند شما بروید تا ما با هم شور کنیم و نتیجه بازی را اعلام کنیم. گفتیم شما سوت پایان را نزدید، سوت گل را زدید. گفتند قبل از این که توپ وارد دروازه شود زمان به پایان رسیده درحالی که قطعاً اینطور نبود. همه بازیکن‌های ما در رختکن گریه می‌کردند. حق کشی به این صورت قابل تحمل نیست. اصلاً سوت پایان بازی ما زده نشد! سوت پایان بازی را داور سوم باید بزند ولی اینجا همان سوتی که داور اول به نشانه گل ما به صدا در آورده بود را به جای سوت پایان بازی استفاده کردند!! دیگر اشتباهات داوری علیه ما به اوج خود رسیده و ما هم نه بُرشی در بیرون از زمین داریم و نه هیچ نفوذی که بتوانیم کاری کنیم. همه چیز را به خدا سپرده ایم و به آنها هم گفتیم که شما را نمی‌بخشیم.خدا شاهد است طرفداران رشت می‌گفتند گل شما درست بود.
سرمربی بالان صنعت در مورد روند بازیِ رشت توضیح داد: در نیمه اول و در آخرین ثانیه‌ها یک گل دریافت کردیم. در نیمه دوم بازی برتری ارائه دادیم و 17 دقیقه کامل سوار بازی بودیم و دو گل هم زدیم. تا این که در سه دقیقه پایانی گل مساوی را دریافت کردیم. 4-5 توپ به تیر دروازه حریف هم زدیم. اما متأسفانه اواخر بازی مقداری عقب نشستیم که البته با توجه به شرایط میزبانی حریف، طبیعی بود. اما ما فقط برای برد رفته بودیم و به مساوی هم راضی نبودیم. گل برتری را هم زدیم اما قبول نکردند و کار دیگری از دستمان ساخته نبود.
بالان صنعت در بازی بعدی خود، دوشنبه با رعد پدافند اصفهان دیدار خواهد کرد. این بازی از ساعت 16 در سالن شهید ابوالفتحی شیراز برگزار خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی