[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

رئیس کل دادگستری فارس : قدس ازچنگال غاصبین صهیونیستی آزاد خواهد شد ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، رئیس کل و مسئولان قضایی استان فارس در دومین روز از هفته قوه قضائیه وروز جهانی قدس همدوش با سایر اقشار جامعه با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.
در این مراسم پرشکوه که از میدان امام حسین(ع) آغاز و تا صحن امام خمینی (ره) آستان مقدس شاهچراغ (ع) ادامه یافت: رییس کل دادگستری فارس به همراه معاونین قضایی، دادستان شیراز، اعضای شورای قضایی و جمعی از قضات و کارکنان دادگستری و شوراهای حل اختلاف در این مراسم پرشکوه حضور یافتند و ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و ایادی استکبار و حامیان مرتجع منطقه ای را محکوم کردند. 
در حاشیه راهپیمایی روز قدس، رئیس کل دادگستری فارس ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی گفت: حضور مردم و ملت شریف و انقلابی در این یوم الله نشان از بصیرت، آگاهی و شعور سیاسی و دینی مردم و ملت ایران است. علی القاصی با اشاره به این که ملت انقلابی و همیشه در صحنه با لبیک به ندای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) امروز به خیابان‌ها آمدند تصریح کرد: مردم ما امروز با سر دادن شعار مرگ بر اسرائیل به دفاع از مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین برخواستند. وی با اشاره به کلام امام خمینی (ره) که فرمودند: «روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است، روز قدس، جهانی است و روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد.روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است» خاطر نشان کرد: خروش میلیونی مردم شریف، بصیر و آگاه ایران اسلامی، رعب و وحشت را در دل استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی ایجاد می‌کند. نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس در راهپیمایی روز جهانی قدس با آرزوی آزادی قدس شریف یاد آور شد: اسرائیل خود می‌داند که باید یک روز از صحنه روزگار حذف شود. وی تاکید کرد: قدس شریف با فریاد مسلمین جهان و دفاع جهان اسلام از کشور ستمدیده فلسطین از چنگال غاصبین صهیونیستی آزاد خواهد شد‌. 
گفتنی است در راهپیمایی روز قدس امسال قضات و کارکنان دادگستری استان فارس در قالب اعضای پایگاه مقاومت بسیج دادگستری با در دست داشتن پلاکارد‌هایی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین همگام با مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ براسرائیل» و مرگ برآل سعود شعارهایی در بیعت دوباره با ولایت و امام امت، عشق و دلدادگی خود را به انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند. گزارش‌های واصله از سایر حوزه‌های قضایی استان فارس نیز حاکی است قضات و کارکنان دادگستری‌های شهرستان‌های استان با حضور منسجم و هماهنگ در راهپیمایی روز جهانی قدس با آرمان‌های امام راحل(ره) تجدید میثاق و با رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی