[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: هواداران تیم فجرنگران نباشند؛ خبرهای خوشی در راه است، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: مدیرکل ورزش وجوانان فارس گفت: هواداران تیم فجر شهید سپاسی شیراز، نگران نباشند برای آنها خبرهای خوشی در راه داریم.
حیدرعلی کامیاب کلانتری، پنجشنبه بیان کرد: علاقه‌مندان به تیم فجر در این شرایط حساس باید کمک کنند تا بار سنگینی را که بر روی دوش این تیم است برداریم و این تیم را در دسته اول حفظ کنیم. 
وی اضافه کرد: فجرسپاسی مشکلات بسیاری دارد که از جمله آنها می‌توان به کمبود بازیکن خوب، نداشتن بودجه و عدم حمایت از سوی متولیان باشگاه اشاره کرد. 
مدیرکل ورزش وجوانان ادامه داد: در نشستی که با حضور رئیس هیئت فوتبال فارس و غلام پیروانی سرمربی مستعفی تیم فجر برگزار شد از او خواهش کردیم که این تیم را رها نکند و اداره کل ورزش وجوانان فارس همچون گذشته به این تیم کمک خواهد کرد تا تکلیف این باشگاه در پایان فصل 95 برای همیشه مشخص شود. 
کامیاب کلانتری ادامه داد: پیروانی، آبروی خود را گرو گذاشته و به این تیم آمده است از این رو وظیفه داریم به او کمک کنیم تا تیم را ازخطر سقوط نجات دهیم ضمن اینکه این پیشکسوت فوتبال کشور از عملی نشدن وعده‌های این باشگاه هم انتقاد داشت. 
وی اضافه کرد: ابتدا باید تلاش کنیم تیم را در دسته اول حفظ کنیم و سپس با مسئولان باشگاه فجر مذاکره خواهیم کرد تا اگر نمی خواهند تیمداری کنند آن را به بخش خصوصی که در این زمینه اعلام آمادگی کرده، واگذار کنیم. 
کامیاب کلانتری اظهار داشت: در صورتی‌که تیم فجر نتواند خود را در دسته اول حفظ کند، هواداران این باشگاه نگران نباشند زیرا با حمایت وزیر ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال، امتیاز یک تیم دسته اولی را خواهیم گرفت و برنامه داریم ظرف مدت 2سال فارس را در لیگ برتر صاحب سهمیه کنیم و مقدمات این کار توسط بخش خصوصی فراهم شده است و این کار را خواهیم کرد. 
وی ادامه داد: برخی افراد از بیرون برای تیم حاشیه درست می‌کنند و آن را به روی سکوهای ورزشگاه می‌کشانند و قصد برهم زدن آرامش تیم را دارند تا فجر نتیجه نگیرد و به خواسته خود برسند اما برای خنثی کردن این حاشیه‌ها نقش تماشاگران واقعی تیم فجر بسیار سرنوشت ساز است و نباید فریب این افراد را بخورند.  
کامیاب کلانتری، به ورزشگاه میانرود شیراز اشاره کرد و گفت: این ورزشگاه ظرفیت 50 هزار نفر تماشاگر دارد و هم اینک با هزینه زیاد در حال اتمام است اما اگر فارس در لیگ برتر فوتبال، تیم نداشته باشد آنگاه این ورزشگاه پر نخواهد شد.  
وی افزود: اوایل سال 96 ورزشگاه میانرود با حضور رئیس جمهوری افتتاح خواهد شد و برای اینکه این ورزشگاه را پرکنیم باید دو باره شاهد حضور تیم استقلال و پرسپولیس در شیراز باشیم که این اتفاق ظرف مدت 2 سال محقق خواهد شد تا شاهد نشاط و شادمانی حداکثری روی سکوهای ورزشگاه میانرود باشیم. 
در پایان بازی تیم فجر شهید سپاسی شیراز و اکسین البرز که روز دوازدهم بهمن ماه جاری با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید، هواداران تیم فجرکه از نتیجه بازی راضی نبودند خواستار استعفای مسئولان این تیم شدند. 
هواداران تیم فجر با خود بنری به ورزشگاه آورده بودند که برروی آن نوشته بود: «مسئولان باشگاه، شما را به خون شهدا قسم می‌دهیم این تیم را ترک کنید». 
پس از این بازی، غلام پیروانی سر مربی تیم فجر سپاسی شیراز با اعتراض به عملی نشدن وعده‌های باشگاه از سمت خود استعفا کرد. 
یک روز پس از این بازی، هیئت مدیره باشگاه فجر استفعای سرمربی تیم فجر را نپذیرفته و خواستار ادامه همکاری او شد.  
هم اینک تیم فجر شهید سپاسی شیراز با 14 امتیاز در رده هفدهم جدول هجده تیمی قرار دارد. 
در رقابت‌های فوتبال دسته اول کشور 18 تیم شرکت دارند و در پایان 2 تیم اول و دوم به لیگ برتر فصل 96 صعود خواهند کرد و چهار تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم خواهند شد.  
قرار است لیگ دسته اول فوتبال کشور در سال 96 با شرکت 16تیم برگزار شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی