[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۱
  • دوره جدید

گلزنی پس از ۳۱۰ دقیقه و اولین پیروزی برق با شیری، روزنامه شیراز نوین

گروه ورزش: دو سه روز پس از استعفای قاسم غلامزاده و جانشینی مهدی شیری، برق توانست به اولین پیروزی خود در رقابت‌های لیگ دسته سوم دست پیدا کند.
در هفته چهارم این بازی عصر پنجشنبه در ورزشگاه دستغیب، برق میزبان ملی حفاری اهواز بود و در پایان با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست داد.
بازی در هوای سرد شیراز، تا اواخر نیمه اول پرتحرک اما بی خطر روی دروازه‌ها دنبال می‌شد تا این که در دقیقه 40، خسرو پیروزان توانست اولین گل بازی را وارد دروازه حریف اهوازی کند. این اولین گل برق در این مسابقات بود.
قبل از پایان نیمه اول برقی‌ها توانستند دومین گل بازی را هم به ثمر برسانند. محمدجواد زارع زننده گل دوم در دقیقه 44 بود.
نیمه اول دو بر صفر به سود شاگردان شیری به پایان رسید. شیری در این بازی به دلیل صادر نشدن کارت مربیگری‌اش، نتوانست روی نیمکت بنشیند و از بیرون از محوطه زمین عملکرد شاگردانش را تماشا می‌کرد.
در نیمه دوم اهوازی‌ها در همان دقایق اولیه یکی از گل‌ها را جبران کردند اما در پایان این برق بود که توانست با اتکا به همان دو گل نیمه اول، اولین سه امتیاز خود را به دست آورد.
برق با این پیروزی موقتاً و با یک بازی بیشتر نسبت به سایر تیم‌ها به رتبه چهارم جدول صعود کرد.
در مرحله دوم و پایانی لیگ دسته سوم که تیم‌ها در سه گروه10تیمی تقسیم شده اند در نهایت تیم نخست از هر گروه به طور مستقیم به لیگ دسته دوم صعود می‌کند؛ همچنین تیم‌های دوم گروه‌های سه گانه به همراه بهترین تیم سوم به پلی‌آف می‌روند. پس از برگزاری بازی‌های پلی آف که به صورت رفت و برگشت خواهد بود دو تیم برنده نیز به لیگ دسته دوم صعود می‌کنند. به این ترتیب در پایان مرحله دوم و برگزاری دیدارهای پلی آف در مجموع 5 تیم به لیگ دسته دوم صعود می‌کنند.
 در مرحله نخست از تیم‌های پنجم تا سیزدهم جدول گروه‌های سه گانه به لیگ‌های استانی سقوط کردند. اما درخصوص تیم هایی که در فصل  96-97 باید در مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم حاضر شوند، این گونه است که تیم‌های بازنده دیدارهای پلی آف به علاوه 2تیم سومی که شرایط حضور در دیدارهای پلی آف را کسب نکرده‌اند به‌علاوه تیم‌های چهارم و پنجم گروه‌های سه گانه، به علاوه بهترین تیم ششم در سه گروه مجموعه11تیم در مرحله دوم لیگ دسته سوم فصل97-96حاضر خواهند شد و بقیه تیم‌ها نیز در مرحله نخست لیگ دسته سوم فصل 97-96شرکت می‌کنند

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی