[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

وزیر بهداشت: استاد شجریان سرمایه ملی است، روزنامه شیراز نوین

همایون شجریان درصفحه اینستاگرام خود از بهبود حال استاد شجریان خبر داد و از پیگیری‌های وزیر بهداشت قدردانی کرد. وزیربهداشت نیز در پاسخ به وی درهمین شبکه اجتماعی نوشت: استاد شجریان سرمایه بزرگ و بی همتای ماست و هر کاری برای ایشان انجام شود باز هم اندک است.
همایون شجریان، فرزند محمدرضا شجریان در صفحه اینستاگرام خود نوشت: دوستان عزیز و گرامی با سلام و آرزوی شادی و سلامتی برای شما مهربانان همیشگی و با سپاس بیکران از اینکه حال پدر را جویا هستید و برایشان آرزوی سلامتی می‌کنید.
هربار که ازکنسرت‌های شهرستان باز می‌گردم برای خوشحال کردن ایشان از لطف و احوالپرسی شما می‌گویم و همیشه با لبخند و سپاسگزاری از لطفتان، می‌گویند که سلام من را به همه برسان. همایون شجریان اضافه کرد: عزیزان رسیدگی‌ها و مراقبت‌های ویژه پزشکی از پدر به شدت ادامه دارد و باعث شده که حال ایشان بهتر شود و ما هم امیدوارتر.
وی نوشت: از 15سال پیش تا به امروز پزشکان عزیز زیادی مسئولیت درمان‌های پدر را بر عهده داشته اند که دست تک تکشان را می‌بوسم و خود را مدیونشان می‌دانم.
همایون شجریان اضافه کرد: سپاس دیگرمان از وزیر بهداشت دکتر هاشمی است که از روز اول دوستانه و بی توقع اجازه ندادند که در منزل برای مراقبت‌ها و رسیدگی‌های پزشکی از پدر دچار مشکل شویم. دعاهای شما عزیزان و لطفتان بزرگترین دلگرمی است. برایتان بهترین آرزوها را دارم. هر کجا هستید شاد و برقرار باشید.
سیدحسن هاشمی، وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در پی این پیام در صفحه اینستاگرام همایون شجریان نوشت: امروز در صفحه اینستاگرام شما دیدم که از ادامه درمان و بهبود حال پدر خبر داده بودید؛ باعث خوشحالی مردم و همه ماست که استاد شجریان حالشان خوب است و آرزوی همه است که دوباره صدای بی نظیر او در گوش و دل مردم طنین‌افکن شود. وزیر بهداشت افزود: همچنین از فراهم بودن امکانات درمانی فراهم شده برای استاد آواز ایران نوشته بودید. لازم است تأکید کنم استاد شجریان سرمایه بزرگ و بی همتای ماست و هر کاری برای ایشان انجام شود باز هم اندک است. امید که با عنایت خدای مهربان شاهد بهبودی کامل ایشان باشیم. استاد محمدرضا شجریان متولد 1319 در مشهد یکی از پرآوازه‌ترین خوانندگان سنتی ایران است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی