[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

موسوی، رئيس دادگستري کازرون: ۶۰ درصد ابلاغ‌هاي دادگستري کازرون الکترونيکي بوده است، روزنامه شیراز نوین

رئیس دادگستری شهرستان کازرون در آخرین روز از هفته قوه قضاییه به خبرنگار اعزامی ما به شهرستان کازرون با گرامیداشت یاد و خاطره شهادت معمار دستگاه قضایی آیت‌الله سیدمحمد بهشتی و 72تن از شهدای بمب‌گذاری هفتم تیرماه گفت: از زمان الکترونیکی شدن ابلاغ‌های دادگستری تاکنون 60درصد آنها اینترنتی بوده است.
سیدابراهیم موسوی رئیس دادگستری کازرون در نشست خبری مقامات قضایی این شهرستان با خبرنگاران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قوه قضاییه گفت: تاکنون بیش از 60درصد از ابلاغ‌های دادگستری از طریق الکترونیک به مردم صورت گرفته است که در تکریم ارباب رجوع و عدم حضور در دادگستری و پیشگیری از اتلاف وقت مردم نقش عمده‌ای ایفا کرده است.
نماینده عالی قوه قضاییه در شهرستان کازرون گفت: 70درصد زندانیان در کازرون افرادی هستند که برای بار دوم به زندان می‌روند و تنها 30درصد برای اولین بار است که زندانی می‌شوند.
موسوی افزود: در سال جدید برخورد قاطع با جرائم خشن، سرقت و امثال آن در اولویت کاری قوه قضائیه کازرون قرار دارد.
در ادامه حجت الاسلام عبدالحسین لطفی دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کازرون نیز گفت: زندان کازرون سه برابر ظرفیت زندانی دارد که به جای 300نفر بیش از 900نفر هستند.
حجت الاسلام لطفی افزود: چند نفر فریب خورده که از عوامل اصلی در تهران دستور می‌گرفتند و قصد حرکات ساختار شکنانه در انتخابات داشتند، با تلاش نیروهای اطلاعاتی همراه با سلاح‌های آن‌ها قبل از هرگونه عملیاتی دستگیر شدند.
وی گفت: در سال 95 تعداد پرونده‌های ورودی به دادگستری 24767پرونده و در همین مدت پرونده‌های مختومه 25191پرونده بوده که 400پرونده مربوط به سال‌های گذشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی