[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۹
  • دوره جدید

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی: مواد غذایی گران نمی‌شود، روزنامه شیراز نوین

ساعت 24: رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی ضمن تأکید بر اینکه برای شب عید افزایش قیمت مواد غذایی نداریم، گفت: هنوز محموله‌های وارداتی برنج از گمرک ترخیص نشده‌اند که با ترخیص آنها، قیمت برنج خارجی کاهش می‌یابد.
محمد آقاطاهر درباره ممنوعیت ترخیص برنج وارداتی در گمرک اظهار کرد: قرار بود این ممنوعیت از اول دی برداشته شود، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است و هنوز برنج‌های خارجی ترخیص نشده‌اند. وی با اشاره به تغییرات قیمت پس از آزاد شدن ترخیص برنج‌های وارداتی، گفت: قیمت برنج خارجی کمی افزایش پیدا کرده است، اما پس از ورود محموله‌ها به بازار می‌توان شاهد کاهش قیمت برنج خارجی بود.
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی درباره قیمت برنج ایرانی و خارجی در بازار اظهار کرد: قیمت برنج ایرانی متغیر است و در عمده فروشی‌ها از کیلویی 8هزار تا ۱۳هزار تومان است. به گفته آقاطاهر، قیمت برنج ایرانی در ۱۰ - ۱۵ روز گذشته تغییر نداشته است. وی قیمت برنج خارجی را نیز از کیلویی 4هزار و 200 تا 5هزار تومان عنوان کرد.
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با اشاره به تغییرات قیمت مواد غذایی برای شب عید نیز اظهار کرد: برای شب عید افزایش قیمت مواد غذایی نخواهیم داشت و ناامنی از نظر تأمین و ذخیره‌سازی مواد غذایی نداریم.
آقاطاهر تأکید کرد: انبار‌ها به اندازه کافی از مواد غذایی پر شده‌اند و زمان عرضه مواد غذایی برای شب عید نیز تا مدتی دیگر توسط دولت اعلام خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی