[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۹
  • دوره جدید

کلنگ‌زني سه سالن ورزشي در مرودشت، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- حمیدمعینی

سه پروژه ورزشی شامل سالن ورزشی چند منظوره مخصوص خواهران شهر مرودشت، سالن ورزشی چند منظوره روستای فتح‌آباد و سالن ورزشی چند منظوره روستای سلطان ولایت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد.
به گزارش خبرنگار شیراز نوین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مرودشت، سید مختار امیری معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری مرودشت که در مراسم کلنگ‌زنی سالن ورزشی خواهران مرودشت سخن می‌گفت اذعان داشت: در چهار سال دولت تدبیر و امید و با وجود تمامی مشکلات مالی که در کشور وجود دارد شاهد افتتاح پروژه‌های بسیار خوبی در شهرستان بوده‌ایم. وی افزود: در حوزه‌هایی مانند گازرسانی، راه روستایی، روکش محورهای مواصلاتی و بهسازی معابر روستایی اقدامات بسیار خوبی انجام شده و علاوه بر این، راه‌اندازی پتروشیمی شهدای مرودشت و سرمایه‌گذاری‌هایی که توسط بخش خصوصی انجام گرفته از دیگر رویدادهای مثبت و چشمگیر این سال‌ها بوده است. امیری ادامه داد: پروژه‌هایی نیز در شهرستان مانند پنج سالن ورزشی در حال ساخت هستند که در صورت اختصاص اعتبارات ماده صد و هشتاد در این سال‌ها، شاهد اتمام کار و افتتاح به موقع این پروژه‌ها بودیم که ان‌شاءالله در سال‌های آینده، این پروژه‌ها نیز اتمام و به بهره‌برداری خواهند رسید. معاون برنامه‌ریزی فرمانداری مرودشت در پایان با تقدیر و تشکر از مجموعه ادارات شهرستان تأکید کرد: اعتبارات و پروژه‌هایی که در شهرستان در حال ساخت بوده و یا به بهره‌برداری رسیده‌اند، نتیجه زحمات و پیگیری‌های مجموعه مدیریتی شهرستان است و آقای برومندی نیز نقش بسیار مهمی در جذب این اعتبارات و اتمام پروژه‌ها داشته‌اند که شایان تقدیر است.
در ادامه این مراسم، محمدمهدی برومندی نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه ورزشی مرودشت قطب قهرمان پروری استان و حتی کشور است گفت: تا سال نود و یک و آغاز به کار بنده به عنوان نماینده مردم شریف مرودشت در مجلس شورای اسلامی و همچنین پیش از مدیریت جدید ورزش و جوانان استان، سرانه ورزشی شهرستان بسیار پایین‌تر از سطح دیگر شهرستان‌ها بود و به طور مثال در هیچ‌کدام از بخش‌های شهرستان سالن ورزشی یا خوابگاه وجود نداشت. وی افزود: با مذاکراتی که با آقای لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی داشتیم، موفق به تصویب و جذب اعتبارات ماده صد و هشتاد شدیم که شهرستان مرودشت در این زمینه بیشترین اعتبار را در سطح استان جذب کرد. برومندی با بیان اینکه سی و پنج درصد از این اعتبارات را به بخش ورزش اختصاص دادیم گفت: با وجود کمبودهایی که در دیگر حوزه‌ها وجود داشت، اما در بخش ورزش با یک فقر شدید روبرو بودیم، اما با این اعتبارات پروژه‌های بسیاری را آغاز کردیم مانند سالن‌های ورزشی در روستای علی آباد بخش کامفیروز، در بخش درودزن، در بخش سیدان، در روستای کناره و همچنین زمین چمن مصنوعی و خوابگاه ورزشی در شهر مرودشت. وی با اذعان به اینکه با وجود این اقدامات سرانه ورزش شهرستان همچنان درخور شهرستانی با ظرفیت‌های شهرستان مرودشت نیست گفت: روستاهای پرجمعیت بسیاری در شهرستان وجود دارد که قهرمانان بسیاری نیز پرورش داده‌اند؛ اما از کمترین امکانات محروم هستند. برومندی ادامه داد: در مجلس شورای اسلامی تصویب کردیم که بیست و هفت درصد از ارزش افزوده به بخش کشاورزی اختصاص یابد. وی در پایان بیان داشت: همچنین طی جلساتی که با وزارت نفت داشته‌ایم موفق به اختصاص اعتباراتی از این وزارتخانه برای شهرستان شده‌ایم که با توجه به نفت خیز نبودن شهرستان مرودشت، این موضوع در کشور بی‌سابقه است. گفتنی است این مراسم که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، جمعی از رؤسای ادارات شهرستان و جمعی از رؤسای هیئت‌های ورزشی و ورزشکاران شهرستان برگزار شده بود، با کلنگ‌زنی پروژه‌های روستاهای فتح‌آباد و سلطان ولایت مرودشت ادامه یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی