[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

ضرب‌العجل دوباره استاندار فارس به مدیران کم کار استان: مدیرانی که اعتبارات جذب نکردند، بروند!!!، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین_امین افشار

Amin. afshar.20000@gmail.com

 استاندار فارس گفت‌: اگر اعتبارات تا آخر هفته جاری به‌طور کامل جذب شود که هیچ، در غیر اینصورت هفته آینده اسامی اداراتی را که نتوانستند جذب کنند، به مردم اعلام خواهیم کرد. 
بنابر اعلام سازمان برنامه و بودجه استان برخی از ارگان‌ها و سازمان‌های فارس تاکنون در جذب اعتبارات ملی موفق نبوده اند و متاسفانه برخی دستگاه‌ها در حال حاضر درصد جذبشان در این خصوص صفر است.
به گزارش خبرنگار شیراز نوین، محمدعلی افشانی عصر دیروز در شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس خطاب به مدیران دستگاه هایی که تاکنون در جذب اعتبارات ملی ناکام بوده اند گفت: اگر اعتبارات تا آخر هفته جاری به‌صورت کامل جذب نشود، اسامی این سازمان‌ها و مدیران آنها به مردم اعلام خواهد شد. 
استاندار فارس با تأکید بر برگشت نخوردن اعتبارات استان افزود: خوشبختانه هر چه زمان پیش می‌رود طرح‌های بهتری به شورای برنامه ریزی ارائه می‌شود‌، طرح هایی که جزو وظایف سازمان‌ها است نباید به این شورا آورده شود. 
وی با اشاره به نزدیک بودن هفته دولت یادآوری کرد: همه سازمان‌ها باید لیست پروژه هایی را که آماده بهره برداری دارند به استانداری ارائه کنند که برنامه ریزی لازم در این خصوص انجام شود و وزرای مرتبط نیز دعوت شوند. افشانی خطاب به مدیران استان متذکر شد: برای تخصیص اعتبارات تلاش زیادی می‌شود پس نباید این فرصت‌ها از فارس گرفته شود و مدیران باید در این مسیر حداکثر تلاش خود را انجام دهند. 
وی اضافه کرد: اگر این اعتبارات بطور کامل جذب نشود دور بعد بودجه آن سازمان کاهش پیدا خواهد کرد و این به ضرر مردم و استان است و مدیر باید جوابگوی این موضوع باشد. 
استاندار فارس تأکید کرد: مدیرانی که در جذب اعتبارات موفق نبوده اند تا دو روز آینده تلاش کنند مشکلشان برطرف شود و تمام اعتبارات جذب شود وگرنه به مردم معرفی خواهند شد و بهتر است که بروند!
وی با اشاره به لزوم اشتغالزایی تصریح کرد: با توجه به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری باید مشکل اشتغال جدی گرفته شود و نیاز است همه تلاش کنیم که میزان اشتغال افزایش پیدا کند. 
افشانی با اشاره به کاهش نرخ بیکاری فارس از میانگین کشوری بعد از 12 سال تأکید کرد: این دستاورد حاصل تلاش همه در بخش دولتی و خصوصی است، کارگروه رفع موانع و رونق تولید نیز در این زمینه بسیار راهگشا بوده است. 
وی اضافه کرد: همه پروژه‌های عمرانی در استان باید پیوست اشتغال و همچنین پیوست پدافند غیرعامل داشته باشند. 
استاندار فارس ارزیابی مدیران استان را براساس میزان جذب منابع ملی دانست و گفت: تجربه ثابت کرده که نیمه اول سال هر میزان اعتبار که توانستیم جذب کنیم وگرنه در نیمه دوم سال عمدتاً امکان جذب خیلی کم خواهد بود. 
وی خطاب به مدیران استان تشریح کرد: برخی از مدیران هنوز در حال‌وهوای انتخابات هستند و بدانند که اگر از این فضا خارج نشوند و کار و خدمت نکنند نخواهند ماند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی