[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فرودین

شما در دوره ای پر از مشکلات و سختی ها قرار دارید و امروز خودتان و توانایی هایتان را زیر سوال برده اید. شما به شخصیت خودتان فکر می کنید و احساس می کنید که شاید همه این مشکلاتی که دارند شما را در خود غرق می کنند تنها از خودتان ریشه می گیرند. این افکار فقط عملکرد شما را ضعیف تر از این که هستند خواهند کرد و حساسیت شما اجازه عملی کردن ایده‌هایتان را از شما خواهد گرفت. 

اردیبهشت

شما از این که مورد توجه و احترام دیگران قرار بگیرید و آنهایی که در اطرافتان قرار دارند را رهبری کنید لذت می برید. امروز این فرصت را به شما خواهد داد تا توانایی های مدیریتی خود را به نمایش بگذارید. شما مسئولیت‌هایی که به عهده تان گذاشته می شوند را با روی باز خواهید پذیرفت و با ذکاوتی که دارید به چالش هایی که در پیش رو دارید غلبه خواهید کرد. 

خرداد

شما شخصیتی پویا دارید، اما با توجه به شرایط کیهانی باید سعی کنید امروز انرژی خود را صرف بحث های بیهوده نکنید. سعی کنید منطقی رفتار کنید. با این کار قدرت خودتان را حفظ کرده و خیلی سریعتر و راحت تر به اهدافتان دست پیدا خواهید کرد. این که شما به سادگی می توانید ساعت های طولانی برای موفقیت پروژه هایتان وقت بگذارید بر هیچ کسی پوشیده نیست.

تیر

امروز شما می توانید خیلی راحت سر صحبت را باز کرده و یکراست بروید سراغ مطلب و حرفی که می خواهید را بزنید و بدون این دست و آن دست کردن اصل مشکل را مورد بحث قرار دهید. یادتان باشد که دنیا مدام در حال تغییر است و اگر می خواهید به اهدافتان دست پیدا کنید باید خودتان و کارهایتان را زیر ذره بین قرار داده و با ذهنی باز اوضاع را بررسی کنید.

مرداد

امروز به ویژه وقتی به خانواده و مسائل خانوادگی‌تان نگاه می کنید، خوبی ها و زیبایی های زندگی را نسبت به مشکلات و سختی های آن خیلی بیشتر و راحت تر می توانید ببینید. ولی اگر طوری برخورد کنید که انگار مسئله مهمی در میان نیست و چشمتان را به روی واقعیت ها ببندید ناگهان مجبور خواهید شد در برخورد با حقیقتی تلخ از خواب شیرینتان بیدار شوید. 

شهریور

شما همیشه خواسته اید که دنیا را تغییر دهید و از در میان گذاشتن رویاهایتان با دوستان خود لذت می‌برید. اما امروز شور و شوق همیشگی‌تان برای دنبال کردن این رویاها و عملی کردن آنها را ندارید. راه و روش خودتان و انتخاب هایتان را زیر سوال می برید و فکر می کنید شاید اصلاً آدم مناسبی برای این کارها نباشید. سعی نکنید خودتان و کارهایتان را توجیه کنید.

مهر

شما دوست دارید برای همه چیز برنامه‌ریزی کنید. نیاز به مدیریت و رهبری و به عهده گرفتن مسئولیت همه کارها وجود شما را در بر گرفته است، اما امروز از آن روزهایی است که هم به نفع خودتان و هم به نفع اطرافیانتان است که به حرف‌های آنها گوش بدهید و دست از تلاش برای کنترل همه بردارید. درست است که برایتان سخت است و اصلاً به این وضعیت عادت ندارید، اما برای مدتی خودتان را آزاد بگذارید. 

آبان

آدم‌های عجیب و غریب که شخصیتی مرموز و پیچیده دارند همیشه شما را به خود جذب می‌کنند. اما چیزی که از این جذابیت منحصربه‌فرد برای شما مهم‌تر است احساس آزادی‌تان است، برای همین سعی کنید در رابطه‌هایی که امروز شروع می‌کنید دقت و احتیاط بیشتری به خرج دهید، زیرا ممکن است آزادی خود را به خطر بیندازید. اکنون زمان آن رسیده است که به دنیای درون خود توجه بیشتری داشته باشید.

آذر

امروز ثبات شما را از بین خواهد برد! شما سعی دارید زندگی خود را روی پایه و اساس جدیدی بساید و به همین دلیل هم مجبور خواهید بود زاویه دید و نگرش خودتان را تغییر دهید. همچنین باید درک بالای خودتان که شما را قادر به کنار آمدن با شرایط مختلف می کند را به کار بگیرید. باید به طور کامل آگاه و هوشیار باشید و لحظه به لحظه آماده باشید تا با هر چیزی روبرو شوید. اجازه ندهید هیچ چیزی شما را به تسلیم وادارد.

دی

شما گاهی بیش از اندازه خودتان را درگیر کارها و پروژه‌هایتان می کنید، اما امروز مجبور خواهید شد تکلیف خودتان را با اطرافیانتان مشخص کنید. در این که شما با کار کردن آن هم به صورت طولانی مدت و به شکلی خستگی‌ناپذیر، برای اطمینان حاصل کردن از موفقیت پروژه‌هایتان هیچ مشکلی ندارید شکی نیست، اما خانواده و دوستان و حتی همکارانتان نمی‌توانند خودشان را با شما هماهنگ کنند.

بهمن

شما ذهنیت قبلی خود را فراموش کرده و خودتان را برای تجربه های تازه آماده کرده اید. چنان سرحال و سرزنده اید که به خاطر نمی آورید تا به حال چنین بوده باشید. به احتمال زیاد با شخصی دیدار خواهید داشت که تأثیرات مثبتی روی شما و کارهایتان در چند روز آینده خواهد گذاشت. شاید نباید اینقدر تلاش کنید تا دیگران هم به مسائل از زاویه دید شما نگاه کنند.

اسفند

امروز حتی اگر بخواهید فرار کرده و یک گوشه پنهان شوید هم همه به سادگی می‌توانند بفهمند در سر و دلتان چه می گذرد. نیازی ندارد بیش از حد تلاش کنید چیزی را مخفی نگه دارید. کسانی که به شما نزدیک هستند وقتی به انگیزه واقعی شما پی ببرند از تصمیماتتان بیشتر حمایت خواهند کرد. روابط خصوصی شما از چنان کیفیتی برخوردار هستند که به شما برای زندگی انگیزه می بخشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی