[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

ذکایی: هیچ درخواستی برای پخش دیدار پرسپولیس-استقلال به صدا و سیما داده نشده است، روزنامه شیراز نوین

تسنیم: دبیر شورای سیاست‌گذاری ورزش صدا و سیما گفت که تاکنون درخواستی برای پخش زنده دربی اروپایی پرسپولیس و استقلال به این سازمان نرسیده است.
تیم‌های استقلال و پرسپولیس قرار است ساعت 22 روز یکشنبه 25تیر در دیداری دوستانه که البته بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد، در بیله‌فلد آلمان به مصاف یکدیگر بروند.
درباره پخش تلویزیونی این دیدار حرف‌وحدیث‌های زیادی مطرح و گفته شده صداوسیما به‌دلیل حق پخش تلویزیونی دربی را پخش نمی‌کند. این در حالی است که دبیر شورای سیاست‌گذاری ورزش صدا و سیما چنین موضوعی را رد می‌کند.
حسین ذکایی در این خصوص گفت: پخش زنده تمام مسابقات ورزشی به این صورت است که درخواستی از سوی مسئول برگزاری به صداوسیما می‌آید. در مورد دیدار پرسپولیس و استقلال تاکنون درخواستی از سوی فدراسیون فوتبال، دو باشگاه یا شخص حقیقی و حقوقی دیگری به صداوسیما نیامده است.
دبیر شورای سیاست‌گذاری ورزش صدا و سیما در پاسخ به این سؤال که اگر مسئولان برگزاری و اسپانسر این بازی درخواست حق‌پخش برای این بازی داشته باشند تا دربی از صداوسیما پخش شود چه خواهد شد، اظهار داشت: اگر چنین اتفاقی رخ بدهد، مسئولان مالی صداوسیما باید در این خصوص تصمیم‌گیری کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی