[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

بروجردی: نسبت به مسائل حج ۹۶ نگرانیم، روزنامه شیراز نوین

مهر: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه نسبت به تغییرات اخیر در عربستان و موضوع حج نگرانیم، گفت: در این زمینه اقداماتی را در دست طراحی داریم.
علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، درباره ملاحظات مدنظر کمیسیون امنیت ملی مجلس برای اعزام حجاج ایرانی به حج تمتع ۹۶ با توجه به تغییرات سیاسی اخیر در عربستان سعودی اظهار داشت: ما به عنوان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در این باره نگرانیم؛ به همین دلیل هم استدلال‌های خود را به مقامات ذی‌ربط منعکس خواهیم کرد.
وی تأکید کرد: البته تصمیم گیری نهایی در این زمینه، به عهده شورای عالی امنیت ملی است، اما ما نیز قطعاً تا قبل از فرارسیدن موعد اعزام حجاج، در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با مسئولان مربوطه جلسه خواهیم داشت و در این زمینه اقداماتی را در دست طراحی داریم.
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، حدود سه هفته قبل نیز با مسئولان سازمان حج و زیارت کشورمان، ملاحظات و نگرانی‌های خود را درباره شرایط حضور زائران ایرانی در حج تمتع امسال، با توجه به باقی ماندن مطالبات گذشته -به ویژه پرونده فاجعه منا- در میان گذاشته بودند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی