[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

برگزاری سومین دوره انتخابات اعضای مجمع خیرین سلامت مرودشت ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مرودشت، سومین دوره انتخابات اعضاء مجمع خیرین سلامت شهرستان مرودشت، با حضور فعالان حوزه خیرین سلامت شهرستان و مسئولین و اعضای شورای شهر و روستای شهرستان در تالار فرهنگیان برگزار شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرودشت، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک عید سعید فطر به حاضرین، از زحمات و اقدامات اعضای قبلی شورای مجمع تقدیر و تشکر و در مورد برنامه‌ها و اهداف مجمع صحبت کرد.
دکتر مسلم فلاحی با اشاره به نیاز و همکاری خیرین در حوزه سلامت گفت: دست استمداد خود را به سوی تمام خیرین و نیکوکاران برای رفع مشکلات و کمبودهای حوزه سلامت در شهرستان دراز می‌کنیم و انتظار داریم خیرین با توجه به وجود مشکلات و محرومیت‌های موجود، برای رفع موانع حوزه سلامت در شهرستان سرمایه‌گذاری کنند.
در ادامه رییس و نائب رئیس مجمع دوره قبل به ارائه گزارش و اقدامات صورت گرفته پرداختند.
در پایان این جلسه انتخابات اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین برگزار شد که بر اساس آراءشمارش شده آقایان آیت اله موسوی نژاد، حاج علی خرمی، عبداله روزگار، حاج امین زارع، حاج نصراله پیروی، سید صدر الدین سجادیان، نبی اله پیروی، حاج مسعود همایون، حاج علی داریونی و خانم رباب ابراهیمیان اکثریت آرا را کسب کردند و به عنوان اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین شهرستان مرودشت انتخاب شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی