[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

دشمن برای رسیدن به اهداف خود ازحربه تفرقه استفاده می‌کند، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شیراز گفت: دشمن درصدد تبدیل فرصت‌ها و ظرفیت‌های عشایر به تهدید است تا قدرت و توان نظام اسلامی درهم‌ شکسته شود و آنگاه بر خواسته‌های نامشروع خود دست یابد. 
به گزارش شیراز نوین، آیت‌الله اسدالله ایمانی روز گذشته در دیدار جمعی از معتمدان جامعه عشایری فارس با بیان اینکه دشمن با استفاده از روش تفرقه بین جامعه عشایری و دیگر قومیت‌ها تلاش دارد اتحاد میان اقلیت‌های قومی و مذهبی را بین ببرد اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی که جهت‌گیری آن در راستای رفع مشکلات اقتصادی، فرهنگی، معیشتی و نیز ایجاد امنیت و عزتمندی برای عشایر و قومیت‌ها بوده بسیاری از این ترفندها با شکست روبه‌رو شده است. 
وی یاد آور شد: در شرایط کنونی قومیت‌ها و عشایر با مشکلات، کمبودها و نارسایی‌های مختلف روبه‌رو هستند و در این راستا هرقدر در مسائل مادی برای این قشر تلاش شود باز نیز به دلیل ماهیت مادی و زندگی در طبیعت، همان‌گونه که در گذشته با کمبود آب مواجه بوده‌اند، امروز با پهنای باند اینترنت و فردا با معضلات دیگری روبه‌رو خواهند بود. 
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: برای برون‌رفت جامعه عشایری از مشکلات و معضلات، مسئولان و دست‌اندرکاران باید بدانند که چه تکالیفی بر عهده آنان برای رفع این تنگناها گذاشته شده است و بر مبنای آن مسائل عبورومرور، دام، امنیت و دیگر نیازهای جامعه عشایری را مورد بررسی و مطالعه قرار دهند. ایمانی بیان داشت: امام راحل مجموعه عشایری و قومیت‌ها را به‌عنوان ذخائر نظام و یک فرصت معرفی کردند، چراکه این جامعه مولد در طول تاریخ به‌ویژه در 200 ساله اخیر در برابر انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها ایستاده‌اند و همچنین از مرزهای کشور حراست کرده‌اند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی