[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

بخشدار زرقان: با تمام توان از توسعه ورزش در «زرقان» حمایت می‌کنی، روزنامه شیراز نوین

بخشدار زرقان از عزم جدی خود در جهت حمایت همه‌جانبه از توسعه ورزش در این بخش خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، فرشاد کوشا که در حاشیه بازدید مدیرکل ورزش و جوانان فارس از اماکن ورزشی این بخش سخن می‌گفت، ظرفیت‌های زرقان در حوزه ورزش را قابل توجه دانست و افزود: توسعه ارزش‌های تربیتی و پرورش افراد سالم به لحاظ جسمی و روحی یکی از اثرات ورزش بر افراد خصوصاً جوانان است. از همین رو حمایت از ورزش می‌تواند ضمن پیشگیری از آسیب‌های جسمی و اجتماعی در جامعه مدیریت جامعه را نیز آسان‌تر کند.
وی با اشاره به اینکه تحقیقات نشان می‌دهد ورزش علاوه بر سلامت جسمی و روحی موجب از بین بردن مشکلات روحی و روانی شهروندان می‌شود و حتی ورزش باعث می‌شود میزان جرم و جنایت در بین نسل جوان را نیزکاهش دهد، افزود: اهمیت به ورزش، اهمیت به سلامت مردم است.
کوشا در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به فعال بودن حدود 30هیئت ورزشی در بخش زرقان افزود: این هیئت‌های ورزشی با زیر پوشش قراردادن استعدادهای بسیاری در رشته‌های مختلف ورزشی می‌توانند با تلاش و پشتکار خود و حمایت مسئولان زمینه کسب افتخار برای استان و کشور را فراهم سازند.
بخشدار زرقان با ابراز خرسندی از وقوع اتفاقات خوب در حوزه ورزش استان در طول دولت یازدهم گفت: علی‌رغم کمبود بودجه و اعتبارات و شرایط خاص مالی دولت در چند سال گذشته نگاه ویژه‌ای به توسعه ورزش در استان شده است که امیدواریم با ادامه این روند رو به رشد، برخی محرومیت‌ها نیز از بخش زرقان رخت بربندد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی