[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۱
  • دوره جدید

مجتمع قضایی دادگاه‎های خانواده شیراز به بهره‎برداری رسید، روزنامه شیراز نوین

مجتمع قضایی دادگاه‎های خانواده شهرستان شیراز با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس و با هدف ارائه خدمات حقوقی و تخصصی با موضوع خانواده به بهره‎برداری رسید. 
به گزارش شیرازنوین، روز گذشته مجتمع قضایی دادگاه‎های خانواده شهرستان شیراز با علی القاصی‎مهر، رئیس کل دادگستری استان فارس به منظور ارائه خدمات حقوقی و تخصصی با موضوع خانواده به بهره‎برداری رسید. 
رئیس کل دادگستری استان فارس وی بر ارائه خدمات مشاوره در دعاوی مربوط به طلاق اشاره داشت و اظهار داشت: طلاق آخرین مرحله دادگاه خانواده است و به همین دلیل واحدهای مشاوره در این مجتمع با هدف ایجاد صلح میان خانواده‎ها به افراد مراجعه‎کننده خدمات می‎دهند. 
القاصی مهر با اشاره به 11 شعبه دادگاه خانواده و 3 شعبه ارائه احکام در این مجتمع قضایی گفت: تلاش شده که مجتمع‎های قضایی در سطح استان افزایش یابد و هدف از این کار تکریم ارباب رجوع و آسانی کار مراجعه‎کنندگان است. 
رئیس کل دادگستری استان فارس افزود: احداث ساختمان‎های جدید سبب می‎شود که مردم خدمات قضایی را در فضایی مناسب و استاندارد دریافت کنند و دسترسی مردم در مناطق مختلف نیز بیشتر می‎شود.
 در ادامه رئیس‌کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شیراز نیز اظهار داشت: شعب یازده گانه دادگاه‌های خانواده شیراز پیش‌ازاین در مجتمع قضایی ملاصدرا به ارائه خدمات می‌پرداخت که ازاین‌پس در مکان جدید در خیابان هجرت فعالیت قضایی خود را ادامه می‌دهد. اصغر تک‌بند با اشاره به اینکه موضوع دعاوی حقوقی مراجعان به دادگستری متفاوت است، افزود: این تفاوت کیفیت و نوع خدمات قضایی را از یکدیگر جدا می‌‌کند و در تلاش هستیم تا با فضاسازی اداری، فرایند راهنمایی و امکانات رفاهی در مجتمع‌های قضایی رضایتمندی ارباب‌رجوع را فراهم کند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی