[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۵
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

اگر سؤالی می پرسید منظور بدی ندارید، اما گاهی اوقات دیگران فکر می کنند شما بیش از حد عجول هستید. امروز با اطرافیانتان به شدت احساس همدردی می کنید. شاید برای دفاع از کسی خودتان را مثل یک قهرمان جا بزنید، اما به خاطر داشته باشید که پذیرفتن مسئولیت احساسات دیگران در نهایت منجر به مسائل مربوط به وابستگی خواهد شد. سعی کنید بدون این که صحنه را به دست بگیرید رفاقتتان را ثابت کنید.

اردیبهشت

ماه با همراهی مشتری به سومین خانه در طالع شما یعنی خانه روابط وارد شده است، از این رو می توانید در برابر افراط و تفریط ها مثبت نگری در پیش بگیرید. متأسفانه، ممکن است فعلاً نتوانید مسائل زیادی را با دیگران در میان بگذارید، زیرا اگر کمی پا را فراتر بگذارید، سرنوشت مدام به شما گوشزد خواهد کرد که بیش از این بحث را ادامه ندهید. اکنون به نفعتان است محدودیت های خود را بپذیرید.

خــرداد

شاید راهی که در پیش گرفته اید پر از دست انداز باشد، اما به تدریج در مسیر هموار قرار خواهید گرفت. امروز این قابلیت را دارید که بهترین چیزی را که به نفعتان است تشخیص دهید. می توانید به جای این که روی نقطه ضعف‌هایتان دست بگذارید، بر مهارت هایی که دارید تمرکز کنید. به میزان انرژی مصرفی خود دقت کنید تا بدانید چه وقت به اتمام خواهد رسید.

تیـــر

امروز ماه به نشانه محافظت از خویشتن بازگشته است، از این رو ممکن است احساس ناامنی به سراغتان بیاید. خوشبختانه، امروز اگر بخواهید خواسته هایتان را دنبال کنید، مشکلات زیادی سر راهتان نخواهد بود. اما اگر بیش از آن چه نیاز دارید طلب کنید، برای خودتان مشکل آفرینی کرده اید. حتی اگر به دنبال هیچ خواسته ای هم نباشید، باز هم احساس ناامیدی گریبانتان را خواهد گرفت.

مــرداد

امروز ممکن است افکار خاصی در سر داشته باشید و بخواهید با به کارگیری آن ها روز متفاوتی را برای خود رقم بزنید. اما ممکن است واقعیت های موجود با برنامه‌ای که تنظیم کرده اید سازگار نباشند. به جای این که تلاش کنید تا به هر ترتیبی که شده پیش بروید و با کسانی که مانع راهتان شده اند مبارزه کنید، به نفعتان است که رویکرد دیگری در پیش بگیرید.

شهریور

امروز دوست دارید نسبت به دیگران بزرگواری نشان دهید، اما از طرفی به خاطر سر و کله زدن با دیگران خسته اید و دوست ندارید بیش از این خودتان را درگیر بازی های آن ها کنید. این عقب نشینی احساسی شما چنان قدرتمند است که همه متوجه آن شده اند، زیرا قبل از این که تصمیم به کاری بگیرید باید همه جوانب را بررسی کنید. سعی کنید پل های پشت سرتان را خراب نکنید.

مـــهر

ممکن است احساس کنید که در یک رابطه مهم دچار سرگشتگی شده اید. از یک طرف، آماده اید که نقشه هایتان را عملی کنید و هر اقدامی که برای پیشبرد آن لازم است انجام دهید. اما از طرف دیگر، از این که همه کارها به دوش شما باشد خسته شده اید. اگر هر تصمیمی بگیرید ممکن است در نهایت به این نتیجه برسید که ای کاش این مسیر را انتخاب نمی کردم و راه دیگر را پیش می گرفتم.

آبـــان

امروز از دیگران توصیه های متفاوتی دریافت می‌کنید و دوست دارید که از هر کدام این توصیه ها بهره ای ببرید. فعلاً بهتر است برای انتخاب بهترین مسیر به حس ششم خودتان رجوع کنید و به دنبال نظرات دیگران نباشید. اگرچه معمولاً توصیه می شود که از تجربیات دیگران استفاده کنیم، اما امروز به نفعتان است که به خودتان بیش از هر شخص دیگری اطمینان کنید.

آذر

وقتی با علاقه درباره پروژه ای که تقریباً رو به اتمام است صحبت می کنید، می توانید این اشتیاقتان را به دیگران هم انتقال دهید. امروز ماه و مشتری با هم پیوند برقرار می کنند و از چند جهت به شما منفعت می رسانند، مثلاً اعتماد به نفستان افزایش پیدا خواهد کرد. اما ممکن است در تله ای گرفتار شوید که همه چیز را خیلی بهتر از چیزی که در واقعیت هست نشان می دهد.

دی

امروز ماه به هفتمین خانه در طالع شما یعنی خانه همراهان وارد می شود، به همین دلیل ممکن است کسی به سراغتان بیاید که احساساتتان را دگرگون کند، یعنی شخصی با نیازهای عاطفی سر راهتان قرار خواهد گرفت. اما این رابطه آن قدرها هم فکر می کنید ساده نیست، زیرا دوست ندارید کسی با احساساتتان بازی کند. ممکن است سعی کنید با طرف مقابل سازش کنید و یا از کسی بخواهید که آشتی تان دهد.

بهمــن

امروز ممکن است احساس کنید در یک درگیری عاطفی گیر افتاده اید و تمایل دارید که برای رسیدن به آرامش از راه منطقی وارد شوید. معمولاً در به کارگیری چنین راهکارهایی که مبتنی بر عقل جلو می روند موفق می شوید، اما فعل و انفعالات کهکشانی موجب می شوند که امروز با شدت عمل وارد میدان شوید و در نهایت هم دستاوردی جز ناراحتی نداشته باشید. 

اسفنــد

ماه به پنجمین خانه در طالع شما یعنی خانه خلاقیت ها وارد می شود و به این ترتیب موجب می‌شود که در بیان احساساتتان به انرژی مضاعف دست پیدا کنید. اکنون تخیلاتتان چنان فعال شده که ترس به خودتان راه نمی دهید و درگیر محدودیت های احساسی نیستید. اجازه دهید که رویاپردازی هایتان شما را به هر کجا می خواهند ببرند. اصلاً دلیلی وجود ندارد به چیزهای منفی فکر کنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی