[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

توسط فرمانده انتظامی فارس تشریح شد جزئیات دستگیری سارق حرفه‌ای بانک‌های کشور در شیراز، روزنامه شیراز نوین

گروه خبر- محمد شبیری 
فرمانده نیروی انتظامی استان فارس از دستگیری سارق مسلح بانک‌های اصفهان و شیراز خبر داد و گفت: این سارق پس از ۵۰۰ساعت عملیات شبانه‌روزی مأموران انتظامی شهرستان شیراز در محل اختفای خود دستگیر شد.
به گزارش شیرازنوین، سردار احمدعلی گودرزی در جمع خبرنگاران از دستگیری سارق مسلح بانک‌های اصفهان و شیراز خبر داد و درباره نحوه دستگیری این سارق مسلح اظهار داشت: این سارق پس از 12فقره سرقت در بانک‌های اصفهان و شیراز با تلاش مأموران انتظامی شیراز دستگیر شد.
وی گفت: این سارق که یکی از کارکنان نیروی انتظامی اصفهان را به قتل رسانده، پس از 500ساعت بررسی و تلاش نیروی انتظامی در شیراز دستگیر شد و در این رابطه شش نفر دیگر نیز دستگیر شدند. 
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه این سارق فراری سال گذشته در پی سرقت مسلحانه از بانک‌های استان اصفهان در حین فرار یکی از مأموران نیروی انتظامی به شهادت رسانده، گفت: در پرونده این قاتل علاوه بر اینکه سرقت مسلحانه از بانک به ثبت رسیده، سرقت خودرو، جعل اسناد قضائی، جعل پلاک خودرو، جعل مهر امنیتی و هویتی از وی کشف شد و در پرونده به ثبت رسیده است. گودرزی افزود: مجموع 12فقره سرقت مسلحانه وی از بانک‌های استان اصفهان و فارس 262میلیون تومان سرقت داشته که 8فقره آن در شیراز و مابقی در استان اصفهان صورت گرفته که تنها یک مورد از سرقت‌های وی نافرجام بوده است. فرمانده انتظامی استان فارس با تشریح عملیات 500ساعته که برای دستگیری این سارق فراری صورت گرفته بود، گفت: از آنجایی که این سارق از هوش هیجانی برخوردار بود، توانستیم پس از عملیات‌های مختلف این مجرم و دیگر همدستانش را دستگیر کنیم.
رئیس پلیس استان فارس اضافه کرد: نیروهای پلیس استان برای دستگیری این سارق متواری به مدت چندین ماه به صورت نامحسوس در مقابل تمامی بانک‌های استان گشت زنی انجام داده اند.
وی بیان کرد: این متهم 51ساله به دلیل نامعلومی به صورت قانونی تغییر نام داده و با استفاده از ترفندهای خاص خود اقدامات مجرمانه خود را انجام داده است. گودرزی عنوان کرد: بررسی پرونده وی برای دستگیری دیگر همدستان این مجرم از طریق کارآگاهان پلیسی انتظامی استان فارس همچنان ادامه دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی