[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

اقدام زشت سه جوان شیطان‌صفت با دختر تنها، روزنامه شیراز نوین

رکنا: نسرین سرگرم درس خواندن در خانه بود که ناگهان 3جوان شیطان صفت از بالای دیوار وارد خانه شده و او را با تهدید چاقو هدف نیت شوم خود قرار دادند.
عصر دوشنبه 22خرداد سال جاری زوج جوانی در منطقه جمشیدآباد شهر آبادان برای خرید از خانه خارج شدند و دختر 17ساله شان در خانه سرگرم درس خواندن بود.
هنوز لحظاتی از رفتن پدر و مادر دختر نوجوان نگذشته بود که 3جوان از بالای دیوار وارد خانه شدند و با اطلاع از حضور دختر خانواده برای اجرای نقشه شیطانی شان دست به کار شدند.
3جوان شرور به سرعت خود را بالای سر دختر نوجوان رساندند و زمانی که وی از ترس خواست با جیغ و فریاد از همسایه کمک بخواهد، از سوی 3ابلیس هدف کتک کاری قرار گرفت و با تهدید چاقو او را تسلیم نیت شوم خود کردند.
این 3جوان شیطان صفت در ادامه دختر نوجوان را به طرز هولناکی هدف آزار و اذیت قرار دادند و پس از اجرای نقشه شان تهدید کردند که اگر دختر نوجوان در مورد این سناریوی تلخ با پلیس حرفی بزند، او را خواهند کشت.
پسران شیطان به سرعت از خانه دختر نوجوان پا به فرار گذاشتند و زمانی که پدر و مادرش به خانه بازگشتند ابتدا به رفتارهای دخترشان مشکوک شدند اما وقتی در مورد تغییر رفتار دخترشان سؤال پرسیدند از سناریوی تلخ دخترشان بااطلاع شدند.
دختر خانواده اشک می‌ریخت و از اقدام وحشیانه 3پسر جوان پرده برداشت.
بدین ترتیب پدر خانواده با حضور در شعبه سوم دادگستری آبادان از بازپرس پورعسگر خواست تا عاملان این اقدام شیطانی را دستگیر کنند.
خیلی زود تیمی از مأموران پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری این 3جوان شرور دست به کار شدند و خیلی زود و با اقدامات فنی، متهمان که سابقه زندان داشتند، از سوی مأموران شناسایی شدند.
کارآگاهان در این مرحله پی بردند که 3پسر شیطان صفت ابتدا فکر می‌کردند خانواده دختر نوجوان از ترس آبرویشان به پلیس مراجعه نمی‌کنند، اما وقتی از تحت تعقیب بودنشان باخبر شدند، پا به فرار گذاشته و مخفیگاهشان راتغییر دادند.
در این مرحله تیم‌های پلیسی به صورت نامحسوس محل‌هایی را که احتمال می‌دادند 3جوان به آنجا رفت و آمد داشته باشند، تحت نظر قرار دادند تا اینکه یکی از متهمان در خیابان اروسیه بلوار ولایت آبادان مشاهده شد.
مأموران یگان امداد آبادان در این صحنه متهم را به صورت نامحسوس زیر نظر قرار دادند و متوجه شدند که متهم قصد کیف قاپی دارد که در این لحظه مأموران وارد عمل شده و جوان شیطان صفت را دستگیر کردند.
متهم ابتدا خود را در ماجرای آزار و اذیت دختر نوجوان بی‌گناه می‌دانست اما وقتی از سوی طعمه‌شان مورد شناسایی قرار گرفت، لب سخن باز کرد.
بنا به این گزارش، تجسس‌ها برای دستگیری دیگر همدستان این متهم ادامه دارد و قرار است روز یکشنبه متهم شیطان صفت برای تحقیقات بیشتر پیش روی بازپرس پورعسگر قرار گیرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی