[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

معاون فرهنگی و امور جوانان فارس خبر داد ، روزنامه شیراز نوین

 معرفی امید نوروزی و ساره جوانمردی به عنوان سفیران پیشگیری از اعتیاد 

معاون فرهنگی و امور جوانان فارس گفت: در راستای مبارزه با کاهش مواد مخدر و به منظور گرامیداشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، امید نوروزی و ساره جوانمردی ورزشکاران پرافتخار فارس به عنوان سفیران پیشگیری از اعتیاد استان فارس معرفی شدند که در روز پنجشنبه 15تیر با حضور مسئولان استانی، ابلاغ آنها به صورت رسمی داده می‌شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، علی رضایی اظهار داشت: در راستای توسعه پدیده اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر، این دو ورزشکار پرافتخار به دلیل الگو بودن برای جوانان کشور و استان از طرف اداره کل ورزش و جوانان فارس به عنوان سفیران پیشگیری از اعتیاد به ستاد مبارزه با مواد مخدر استان معرفی شدند.
وی توجه به سلامت اجتماعی اقشار مختلف به ویژه جوانان را ضروری دانست و ابراز داشت: در هفته پیشگیری از مواد مخدر سازمان‌های مردم نهاد جوان این اداره کل برنامه‌های متنوعی را برای کمک به کاهش اعتیاد جوانان به مواد مخدر اجرا کردند که در مراسم روز جهانی مواد مخدر از کانون جوانان نگاه فردا و انجمن دوستداران زندگی سالم که در این امر فعالیت بیشتری داشتند، تقدیر شد.
معاون فرهنگی و امور جوانان فارس تأکید کرد: در همین راستا سازمان‌های مردم نهاد جوان، کارگاهی با موضوع نه به اعتیاد برای اعضا و جوانان علاقه‌مند برگزار کردند.
رضایی تصریح کرد: به منظور برگزاری باشکوه‌تر هفته مبارزه با مواد مخدر، هیئت‌های ورزشی استان و اداره‌های ورزش و جوانان سراسر فارس، مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف با عنوان نه به اعتیاد را برگزار کردند.
وی همچنین بیان کرد: در روز جمعه 16تیر نیز با هدف ایجاد نشاط و شادی و گسترش فرهنگ مبارزه با مواد مخدر، همایش پیاده روی خانوادگی با شعار «جامعه سالم و عاری از اعتیاد» با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شیراز، هیئت ورزش‌های همگانی فارس و ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ساعت شش و سی دقیقه صبح در بلوار چمران برگزار 
شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی