[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس اولین عضو رسمی کانون مربیان فوتبال فارس شد، روزنامه شیراز نوین

هیئت مدیره کانون مربیان فوتبال فارس در نشستی با حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان در محل دفتر اداره ورزش و جوانان با کارت عضویت نمادین او را به عنوان اولین عضو کانون مربیان فوتبال فارس درآوردند. 
در این نشست ابتدا محمد شفیعی رئیس کانون مربیان فوتبال فارس از همکاری‌های بی‌شائبه مدیرکل ورزش و جوانان تشکر کرد و اظهار نمود: اگر حمایت‌های شما به عنوان نفر اول ورزش استان از کانون انجام نمی‌گرفت، مثل ده سال گذشته این تشکیلات به رسمیت شناخته نمی‌شد. 
سپس عنوان کرد: هم اکنون در سازمان ورزش و جوانان ایران جلسه‌ای با حضور اعضای هیئت مدیره کانون مربیان فوتبال ایران در خصوص چگونگی برگزاری و انتخاب مدرس بین المللی جهت همایش بزرگ فوتبال فارس در حال برگزاری است. آقای دکتر ذوالفقارنسب درخواست کرده در همین خصوص با شما بحث و تبادل نظر نماید. تماس تلفنی حاصل شد و حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان به دکتر ذوالفقارنسب اطمینان خاطر داد که هزینه‌های این همایش از صفر تا صدش را اداره کل تقبل کرده. چون اعتقاد دارد شأن مربیان استان فارس بیشتر از اینهاست و کانون می‌بایست شرایطی به وجود آورد که مربیان با متد روز دنیا آشنا شوند تا از این راه شاهد رشد و شکوفایی فوتبال استان عزیزمان فارس در سطح کشور باشیم.
بعد از گفت‌وگوی تلفنی مدیرکل با دکتر ذوالفقارنسب رئیس کانون مربیان فوتبال ایران گفت که کانون باید شرایطی را به وجود آورد که مربیان استان، کشور و حتی مربیان ایرانی خارج از کشور در این همایش حضور فعال داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی