[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

شهردار مرودشت خبر داد: مرودشت به دوربین‌های نظارتی و ترافیکی مجهز شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش خبرنگار شیراز نوین، شهر مرودشت به عنوان دومین شهر استان جهت کنترل ترافیک و بخش نظارتی شهر به دوربین‌های نظارتی ترافیکی مجهز شد. 
به گفته جعفری شهردار مرودشت، در حال حاضر 5عدد پایه با 6دوربین نظارتی در شهر در حال نصب است و در مرکز کنترل هوشمند ترافیک هم کلیه تجهیزات اعم از مانیتورینگ و سرورهای مدیریت تصاویر با مدیریت مرکزی در محل شهرداری نصب شده است.
جعفری در ادامه بیان داشت: با استقرار پلیس راهور در مرکز کنترل ترافیک شهرداری به کلیه تخلفات رانندگی نظیر عبور از چراغ قرمز و چراغ زرد، توقف روی خط عابر پیاده و سایر تخلفات رسیدگی و پس از صدور قبض جریمه از طریق پست به آدرس مالک وسیله نقلیه ارسال می‌شود.
شهردار مرودشت با بیان اینکه نصب دوربین در شهر موجب بالا رفتن امنیت و در بحث نظارتی و کنترلی سبب ارتقاء فرهنگ ترافیکی خواهد بود، عنوان نمود: توانستیم با نصب دوربین در «میدان امام خمینی(ره)، تقاطع شهید صدوقی، تقاطع خیابان مدرس، خیابان7تیر تقاطع ابوذر، خیابان امام خمینی» این مناطق را تحت پوشش این سامانه قرار دهیم.
وی در ادامه افزود: جهت استفاده بهینه از زیرساخت‌های شهری - روان سازی ترافیک و نظارت بر سطح شهر و مرکز کنترل ترافیک در شهر مرودشت با اعتبار بالغ بر سه میلیارد ریال راه‌اندازی می‌گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی