[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

شیراز میزبان رقابت‌های تنیس دسته‌دوم بانوان قهرمانی کشور است، روزنامه شیراز نوین

سرپرست هیئت تنیس استان فارس گفت: رقابت‌های تنیس بانوان دسته دوم باشگاه‌های کشور در شیراز برگزار می‌گردد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، دکتر سید کاظم چابک در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی ورزش و جوانان فارس با بیان این مطلب اظهار داشت: این رقابت‌ها با حضور ۱۸تیم از استان‌های سراسر کشور به مدت یک هفته از روز یکشنبه ۱۸تیر جاری در زمین‌های تنیس مجموعه تاریخی و فرهنگی باغ عفیف آباد شیراز برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: این مسابقات در چهار گروه به صورت دوره‌ای و در دو گروه ۴تیمی و دو گروه ۵تیمی برگزار می‌گردد و در نهایت چهار تیم برتر این رقابت‌ها به لیگ دسته اول کشور راه خواهند یافت.
دکتر چابک همچنین افزود: این رقابت‌ها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان فارس، فدراسیون تنیس کشور و هیئت تنیس استان فارس برگزار می‌شود.
دکتر سید کاظم چابک تصریح کرد: این رقابت‌ها در نوع خود بی سابقه است و حضور ۱۸تیم از استان‌های کشور در فارس و شهر شیراز فرصت مغتنمی است تا بتوانیم از تجربیات سایر تیم‌ها در جهت رشد و توسعه این رشته ورزشی و مفرح استفاده نمابیم.
سرپرست هیئت تنیس استان همچنین یادآور شد: از استان فارس پنج تیم در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت و در تاریخ‌های اعلام شده باحریفان خود رقابت خواهند کرد.
وی در پایان با بیان اینکه جلسه هماهنگی و برنامه ریزی این مسابقات با حضور اعضای هیئت در محل دفتر هیئت تنیس استان واقع در مجموعه هفت تنان برگزار شده است، گفت: از علاقه‌مندان به این رشته ورزشی جهت دیدار از این مسابقات دعوت به عمل می‌آید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی