[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۵
  • دوره جدید

سخنگوی فراکسیون امید مجلس: «روحانی» به جز ملت و ۲۴ میلیون رأی گفتمانی، به هیچ‌کس بدهکار نیست، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: انتخابات علاوه بر حمایت از نظام، صحنه رقابت جریان‌های سیاسی بود. جریان مغلوب باید به نتیجه انتخابات احترام بگذارند و از دوقطبی کردن جامعه پرهیز کند.
بهرام پارسایی در نطق میان دستور یکشنبه مجلس شورای اسلامی، گفت: حضور ۴۰میلیونی مردم پای صندوق‌ها، رأی به نظام و ضامن بقای آن است.
نماینده مردم شیراز در مجلس افزود: مردم ایران نشان دادند می‌توانند الگوی مردم دیگر کشورها باشند. ۲۴میلیون رأی، نه به روحانی بلکه به شعارها، پیمان و وعده‌های روحانی بود. رأی به روحانی نه به سیب‌زمینی دیروز، مردم فریبی و دادن کارانه و افزایش یارانه بود.
سخنگوی فراکسیون امید مجلس ادامه داد: آقای روحانی؛ ‌۲۴میلیون رأی شما، رأی به سیاست، روابط خارجی، برداشتن تحریم‌ها، برجام و رأی به حوزه سلامت بود. در شعارهای انتخاباتی شما، تعامل با دنیا و برداشتن بقیه تحریم‌ها و آزادی بود.
وی هشدار داد: با حساسیت فعلی منطقه اگر از روحانی، پیروزی بر غول بیکاری و خاموش کردن آتش منطقه را خواهانیم، باید اجازه داد ایشان در چیدمان کابینه، آزاد باشد.
سخنگوی فراکسیون امید مجلس افزود: به روحانی درود می‌فرستم چون در برابر تمامی ناملایمات ایستادگی کرد. مظلومیت شما دل هر آزاده‌ای را به درد می‌آورد تا جایی که در روز قدس به شخص شما، معاون اول رئیس جمهور و نمایندگان مجلس توسط افرادی که از هر پاسخگویی مصون هستند، توهین شد. توهین‌ها نشان دهنده نپذیرفتن رأی ملت است. نتیجه مشارکت ۴۰میلیونی مردم ویترین جمهوریت و اسلامیت در ایران است که این نابخردان به راحتی آن را خدشه دار کرده و کشور را به سمت دو قطبی پیش بردند و توجهی به مسائل نظام نکردند.
پارسایی متذکر شد: جهانیان شاهد بودند که مردم با تبدیل «حامی روحانی‌ام» به ترند اول جهان به عهد خود با روحانی پایبند هستند و او را تنها نمی‌گذارند.
وی خاطرنشان کرد: آقای روحانی، مظلومیت شما در کابینه نیز شنیده شد. این را بدانید که به جز ملت و ۲۴میلیون رأی گفتمانی، به هیچ کس بدهکار نیستید.
نماینده مردم شیراز در مجلس در پیشنهادی در خصوص ترکیب کابینه دولت دوازدهم، گفت: وزرای جوانِ دانا در کنار پیرانِ کارا، کابینه‌ای منسجم، گفتمانی و کارا هرگز دچار لکنت نمی‌شود. وزرای توانمند و قَدَر کابینه فعلی را در کابینه بعدی هم حفظ کنید. آقای روحانی تیم اجرایی‌ات را محکم ببند. همه نگاه‌ها معطوف راستی‌آزمایی وعده‌های داده شده و پیمان منعقد شده است. دامنه تغییرات ۵۰درصدی با شاخص گفتمانی و هماهنگی با شخص جنابعالی حداقل انتظار از شماست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی