[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

برخورد پلیس با واحدهای نصب‌کننده شیشه دودی غیرمجاز، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی درباره شیشه دودی واحدهای صنفی گفت: قانون مشخص کرده که شیشه دودی باید طوری باشد که از فاصله سه متری داخل آن رؤیت شود. بنابراین این ادعاها که در مغازه چنین شیشه‌ای را برای ما نصب کرده یا چنین برچسبی را زده‌اند، قابل قبول نیست. ضمن اینکه با تدبیر فرمانده ناجا با واحدهای صنفی که اقدام به نصب شیشه‌های دودی غیرمجاز کنند، برخورد خواهد شد.
سردار تقی مهری در حاشیه نشست فصلی رؤسای پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره عملکرد بازرسان نامحسوس گفت: بازرسان نامحسوس حق برخورد ندارند و تنها تخلفات را ثبت خواهند کرد.
وی با اشاره به بخشش دو برابری دیرکرد جرایم رانندگی اظهار کرد: طبق قانون کلیه تخلفاتی که تا پایان سال ۹۵ ثبت شده و جریمه دو برابری به آن تعلق گرفته، تا پایان آذر سال ۹۶ جریمه دو برابری‌شان بخشیده شده است و تنها همان مبلغ جریمه باید از سوی متخلفان پرداخت شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اشاره به نصب تجهیزات جدید در جاده‌ها با همکاری وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: ۶۰۰دوربین جدید در جاده‌ها نصب شده و تا پایان تابستان ۶۰۰دوربین دیگر نصب می‌شود. این دوربین‌ها قابلیت ثبت تخلفات داخل خودروها را نیز 
دارند.
وی درباره سامانه سپهتن نیز گفت: این سامانه مخصوص کنترل رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی است و کلیه تخلفات حتی تعویض جای راننده را نیز ثبت می‌کند تا اگر راننده‌ای تخلفی را مرتکب شد نمره منفی به گواهینامه همان راننده تعلق بگیرد.
مهری درپایان درباره شیشه دودی واحدهای صنفی نیز اظهار کرد: قانون مشخص کرده که شیشه دودی باید طوری باشد که از فاصله سه متری داخل آن رؤیت شود. بنابراین این ادعاها که در مغازه چنین شیشه‌ای را برای ما نصب کرده یا چنین برچسبی را زده‌اند، قابل قبول نیست. ضمن اینکه با تدبیر فرمانده ناجا با واحدهای صنفی که اقدام به نصب شیشه‌های دودی غیرمجاز کنند، برخورد خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی