[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

باوجود اینکه شما در مورد مسائل عشقی همیشه اهل عمل بوده‌اید، ولی اکنون دوست دارید کمی در محیط‌های هیجان‌انگیز قرار بگیرید. خوشبختانه ذهن شما بیشتر تجربی عمل کرده است و شما همیشه از سیر و سفر کردن در سرزمین رویاها لذت برده‌اید. اما نباید زیاد هم ریسک بکنید، رویاهای شما تحقق نمی‌یابند، مگر اینکه شما اطمینان حاصل کنید مسیری که در پیش گرفته‌اید واقعاً همان چیزی است که می‌خواسته‌اید.

اردیبهشت

در حالی که بهرام در نشانه شما قرار می‌گیرد و به شما گرما می‌بخشد، شما باید خودتان را برای تغییرات بزرگی که در زندگی‌تان اتفاق افتاده است آماده کنید. اما توصیه نمی‌شود به خاطر این انرژی‌های تازه یافت شده خودتان را خسته کنید. از اهداف خود به طور سنجیده استفاده کنید و باید بتوانید تابستان امسال را تبدیل به پربارترین تابستانی بکنید که تا به حال وجود داشته است.

خــرداد

اینگونه به نظر می‌رسد که شما با رفتاری حرفه‌ای در حال پرداختن به مسائل هستید، اما روش ارتباط برقرار کردن شما روشی توأم با تظاهر است. مادامی که دیگران فکر کنند شما خیلی گرفتار هستید، ترجیح می‌دهند شما را تنها بگذارند. اما آنقدر هم که به نظر می‌رسد درگیر نیستید و شما بیشتر می‌خواهید خودتان را از حوادثی که در اجتماع، محل کار یا مدرسه می‌افتد دور نگه دارید.

تیـــر

امروز ممکن است شما از فردی که نظر شما را به خود جلب کرده، الهام بگیرید. این کار بسیار مؤثر است؛ برای اینکه اکنون که ماه به نشانه شما بازگشته است شما نسبت به همیشه سرحال‌تر هستید. اما اخیراً توانایی شما برای تشخیص دادن کیفیت هرچیزی قوی شده است. با دریافت‌های خودتان صادق باشید و ببینید که جذابیت‌های شما به کجا منتهی می‌شوند.

مــرداد

در روابط خانوادگی خود تا حدودی دچار مشکل شده اید به همین دلیل بسیار ناراحت و غمگین شده‌اید و دیگر توان و قدرت ادامه کارهای اجتماعی‌تان را ندارید. شما به خانواده‌تان بیش از حد اهمیت می‌دهید؛ تا حدی که تمام منافع، هیجانات، خوشبختی‌های خود را به خاطر ﺁنها به هدر داده‌اید و خود را از تمام ﺁنها محروم کرده‌اید. بین زندگی خودتان و زندگی اعضای خانواده‌تان تعادل برقرار سازید.

شهریور

امروز نمی توانید کمکی بکنید؛ اما هر ایده جزئی را به یک دنیا احتمال تبدیل می کنید. شما توانایی خارق العاده ای برای دیدن کل گیتی در هر قطعه از خاک آن دارید. با اینکه بیشتر از قبل دارید به آن می رسید اما هنوز به هدف خود دست پیدا نکرده اید. اما نگران نباشید، تلاش زیاد می‌تواند فرصت‌هایی را برای شما به وجود بیاورد و منجر به تحقق هدفتان بشود.

مـــهر

نظر فعلی شما در مورد شاد بودن الزاماً نیازی به تأیید دیگران ندارد. اکنون لذت بردن از کار بیشتر شما را راضی می‌کند، پس امروز می‌توانید با در نظر نگرفتن دنیای اطراف خود کاملاً خرسند باشید. اما باید هوشیار باشید، چون ممکن است این کار باعث بی خیالی شما بشود. باید از آرامش خودتان لذت ببرید اما ممکن است بعداً از اینکه کارتان را تمام نکردید خودتان را سرزنش کنید.

آبـــان

حتی اگر شما در مسیر نسبتاً خوش بینانه‌ای قرار گرفته‌اید، امروز پیش‌روی کردن می‌تواند تاحدی سخت باشد. شما می‌توانید بر امواج منفی‌ که شما را پریشان کرده‌اند چیره شوید، اما نسنجیده عمل نکنید زیرا مخالفت‌های دیگری را جذب خواهید کرد. ورزش‌های مسابقه‌ای یا برنامه‌های استراتژی شدید راه‌های جایگزینی هستند تا مقداری از نیروی اضافی‌تان را تخلیه کنید.

آذر

امروز خبری از یک دوست قدیمی و دور می شنوید. بدون قضاوت بهتر است تا زمانی که با دوستانتان صحبت کنید، منتظر بمانید. مطمئناً فردا ذهن شما نیز آزادتر خواهد شد و منطقی تر تصمیم می گیرید. از آنجا که شما عادت دارید ناراحتی‌تان را پشت کارهایتان پنهان کنید، امروز نیز این اتفاق برایتان می افتد. اما این کار در دراز مدت می تواند نتایج منفی بر جسم و روحتان وارد کند.

دی

شما در بهترین شرایط برای خلاق بودن قرار دارید و این بستگی به خودتان دارد که بهترین راه را برای اثبات توانایی هایتان انتخاب نمایید. این موضوع فقط جنبه تفریح ندارد و باید به یاد داشته باشید که نمی توانید مسئولیت‌هایتان را کنار بگذارید. با اینکه تمایل دارید فعلاً کمی تفریح کنید، اما بهتر است به جای فرار از تعهداتی که دارید، ابتدا برنامه‌ریزی بکنید و سپس با آگاهی کامل یک انتخاب هوشمندانه انجام دهید. 

بهمــن

 اختلاف نظر شما با یکی از نزدیکانتان موجب ناراحتی تان شده است. در این شرایط به جای عقب‌نشینی باید ارتباطتان را بیشتر کنید. این سوءتفاهمی است که با حرف زدن برطرف می شود. بنابراین عقب ننشینید. با مشکلی در محیط کار دست و پنجه نرم می کنید که کمی نگرانتان کرده است. غرورتان را کنار بگذارید و از دیگران کمک بگیرید. مطمئناً آنها نیز روزی به شما احتیاج خواهند داشت.

اسفنــد

چند وقتی است که برخی از کارهایتان را پشت گوش می اندازید اما دیگر بس است. از همین امروز که انرژی زیادی دارید اولین قدم را بردارید. ممکن است تلفن‌های مدام تمرکز شما را از بین ببرند، به همین دلیل سعی کنید برای مدتی آن را از خودتان دور کنید. به زودی خبری به گوشتان می رسد که به نیمی از نگرانی هایتان پایان می دهد و فضا برای اتفاقات بهتر باز خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی