[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

بازدید مدیرکل اوقاف فارس از پروژه‌های عمرانی در کازرون، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت الاسلام و المسلمین سیدعباس موسوی ضمن گرامیداشت جشن بهار انقلاب، در سومین روز از این دهه از رقبات موقوفه بهبهانی شهرستان کازرون بازدید کرد.
وی در این بازدید بر حفظ و احیاء موقوفه حاج محمدحسن بهبهانی تأکید کرد و رهنمودهای لازم برای احیای این موقوفه را ارائه داد.
 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کازرون ابراز کرد: حجت الاسلام موسوی در این بازدید همچنین از پروژه عمرانی امامزاده سید حسین(ع)، نمایشگاه برپا شده در این آستان مقدس و پروژه تجاری مجاور این امامزاده که در دست احداث است بازدید کرد. 
مهدی کامیابی افزود: طی بازدید مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از طرح یادمان شهدای این شهرستان، وی در خصوص اجرای طرح آرامش بهاری نیز دستورات لازم را برای اجرای هرچه بهتر این برنامه ارائه داد.
کامیابی همچنین ابراز کرد: در این سفر حجت‌الاسلام موسوی از پروژه تجاری - مسکونی یک مجتمع 11طبقه‌ای بازدید کرد.
وی با بیان اینکه ساخت این مجتمع توسط بنیاد توسعه صورت می‌گیرد افزود: این پروژه به مساحت 17هزار متر مربع است که این طرح توسط سرمایه‌گذاری موقوفات مؤسسه عمران مساجد فارس در حال احداث است. 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کازرون نیز در ادامه اظهار داشت: در روز سه شنبه 19 بهمن همزمان با ایام الله دهه فجر، با حضور فرماندار کازرون و مسئولان این شهرستان مراسم افتتاحیه مساجد روستاهای کشاورزی توسط بنیاد برکت در بخش جره و بالاده این شهرستان برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی