[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

آخرین وضعیت کیمیا علیزاده در بیمارستان احتمال دوری یک‌ساله، روزنامه شیراز نوین

ساعت24: بانوی تکواندوکار ایران با پیشرفت روند درمانی به زودی از بیمارستان مرخص می‌شود اما با توجه به شرایط جسمانی که دارد بعید است تا یک سال آینده مبارزه‌ای داشته باشد.
کیمیا علیزاده روز گذشته ۱۹سالگی را به پایان برد و امروز اولین روز از بیستمین سال زندگی خود را آغاز می‌کند. دختر تکواندوکار کشورمان این روزها در بیمارستان بستری است و پزشکان در تلاش‌اند تا او هرچه زودتر سلامتی خود را بازیابد. 
انتشار خبر بیماری به خصوص برخی شایعات، باعث شده تا مردم ایران نگران شرایط دختر قهرمان خود باشند. این روزها در فضای مجازی یا هر رسانه‌ای که صحبتی از ورزش است، امکان ندارد نشانی از کیمیای ایران نباشد. دوستداران او که تعدادشان روز به روز در حال افزایش است، به شدت پیگیر شرایط این تکواندوکار هستند؛ چرا که بعد از برنز المپیک و این نقره جهانی، محبوبیت او به خصوص در بین بانوان ایران زمین دوچندان شده است. 
پزشک معالج او خبرهای خوبی از کیمیا در اختیار رسانه‌ها قرار داد. محمدرضا معتمد در این خصوص گفت: خوشبختانه آزمایش‌ها و MRI کیمیا مشکلی نداشت و پیشرفت خوبی در علائم بالینی شاهد بودیم. ما به یک نوع بیماری عصبی‌عضلانی مشکوک بودیم که معمولاً در زمینه بیماری‌های ویروسی اتفاق می‌افتد.
وی ادامه داد: نگرانی خاصی نیست و با ادامه کارهای درمانی، علیزاده حداکثر تا اوایل هفته آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد. البته کارهای درمانی و تکمیل شدن دوره بهبودی تا دو هفته آینده پیگیری می‌شود ولی دیگر نیازی به بستری شدن نیست. 
کیمیا در حالی وارد بیستمین سال زندگی خود شد که برخی دوستان و هم تیمی‌های او عصر دوشنبه با حضور در بیمارستان پارس و برگزاری جشن تولد ساعاتی خوش برای او رقم زده و روحیه مضاعفی را به وی برای مقابله با بیماری دادند.
روز دوشنبه تنی از چند از چهره‌های ورزشی و سیاسی برای دیدار از او به بیمارستان رفتند. از هادی و مهروز ساعی گرفته تا علی پروین و آرش میراسماعیلی و شهیندخت مولاوردی مشاور رئیس جمهور در امور زنان از کیمیا علیزاده عیادت کردند. 
خود کیمیا در این مورد خطاب به مردم ایران که نگران او بودند، گفت: روز به روز بهتر می‌شوم و از پرسنل بیمارستان و پزشکان تشکر می‌کنم که این روزها زحمات زیادی متحمل می‌شوند. از مردم عزیز کشورم می‌خواهم که برایم دعا کنند تا زودتر از بیمارستان مرخص شوم.
نکته جالب اینکه مسئولان فدراسیون که چهارشنبه گذشته در روز مصاحبه مطبوعاتی از مشکلات روحی روانی به عنوان دلیل بستری شدن کیمیا سخن می‌گفتند، این روزها حرف‌های جدیدی تحویل رسانه‌ها می‌دهند. 
امیدواریم هر چه زودتر شرایط علیزاده به روزهای قبل از اعزام به رقابت‌های جهانی بازگردد و او بتواند به زندگی عادی بازگشته تا زمینه عمل جراحی روی نقاط آسیب دیده بدن فراهم شود. موضوعی که واضح است اینکه حداقل تا یک سال دیگر نباید انتظار حضور این بانو را روی «شی هاپ چانگ» مسابقات داشته 
باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی