[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

اسنپ، زمینه‌ساز ایجاد فرصت‌های شغلی شایان توجهی خواهد بود، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: کارشناس روابط عمومی اسنپ گفت: با توجه به استقبال خوب و فراتر از انتظار شهروندان شیرازی از اسنپ به عنوان یک سرویس هم سفری آنلاین، توسعه آن در کلانشهر شیراز می‌تواند زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی قابل توجهی را فراهم کند. حامد پورحسینی، سه شنبه افزود: تاکنون تعداد قابل توجهی از افراد به عنوان همراه (راننده) در این مجموعه در شیراز مشغول به کار شده اند که با توسعه آن امکان جذب تعداد بیشتری راننده نیز فراهم خواهد شد.
وی ادامه داد: شیراز بعد از تهران، کرج و اصفهان چهارمین شهر کشور است که اسنپ خدمات خود را در آن به شهروندان ارائه می‌دهد و به زودی شهرهای جدیدی نیز تحت سرویس دهی اسنپ قرار خواهند گرفت. او اظهار کرد: تیم‌های عملیات و بازاریابی اسنپ به طور پیوسته در حال گسترش هماهنگ ناوگان و مسافران هستند و در شهر شیراز نیز تعداد و گستره‌ ناوگان همراهان (رانندگان) متناسب با تعداد متقاضیان اسنپ که با رشد قابل توجهی در حال افزایش است توسعه می‌یابد.
پورحسینی گفت: هم اینک اسنپ تنها در شهر شیراز مشغول به کار است و امید است که در آینده نزدیک خدمات هوشمند حمل و نقل اسنپ به سایر شهرهای این استان نیز تسری یابد. وی، سرعت دسترسی به خدمات، کاهش هزینه‌های مصرف کننده و دستیابی به کیفیت بهتر در خدمات حمل و نقل شهری را از جمله مزیت‌های کلان استفاده از سرویس‌های هوشمند حمل و نقل برشمرد و افزود: اسنپ به عنوان راهبر اصلی این بازار در ایران محسوب می‌شود.
او اضافه کرد: رونق هرچه بیشتر این سرویس و سرویس‌های مشابه در نگاه کلان علاوه بر اینکه منجر به استفاده‌ بهینه تر از منابع عمومی و خصوصی می‌شود، رونق اقتصادی را نیز به دنبال خواهد داشت. پورحسینی اظهار داشت: افراد متقاضی به همکاری با اسنپ به عنوان همراه (راننده) باید ضمن ارائه‌ مدارکی مانند گواهی عدم سوء پیشینه، مدارک شناسایی مالکیت و بیمه‌ خودرو، در دوره‌های آموزشی اسنپ نیز شرکت کنند و در صورت دارا بودن تمام شرایط می‌توانند فعالیت خود را در ناوگان آغاز کنند.
او گفت: تیم کنترل کیفی نیز به طور مستمر بر عملکرد همراهان (رانندگان) نظارت مستقیم دارد و می‌کوشد با بررسی‌های مستقیم و غیرمستقیم، کیفیت سفر مسافران خود را بهبود بخشد. اسنپ (snapp) یک سرویس هم سفری آنلاین است که اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن همراه به طور خودکار مسافر را با نزدیکترین راننده مرتبط می‌سازد و موقعیت مسافر را برای راننده ارسال می‌کند. مشتریان از طریق اپلیکیشن تلفن همراه خود تقاضای خودرو کرده و موقعیت راننده خود را نیز ردیابی می‌کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی