[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر استان فارس: مردم ایران در پرتو ولایت فقیه هر توطئه‌ای را در نطفه خاموش می‌کند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: مردم ما در پرتو ولایت فقیه یک حقیقت واحد هستند که هر توطئه‌ای را از نطفه خاموش می‌کنند و خداوند نیز در دل دشمنان ترس و وحشت ایجاد می‌کند.
به گزارش شیرازنوین، به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی استان فارس، سید هاشم غیاثی در جمع دانشجویان بسیجی دوره خط امام(ره) استان فارس، بصیرت، اخلاص و عمل به هنگام از شاخص‌های مهم مومن صادق دانست و اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی زمینه‌هایی وجود دارد که مرزهای جنگ سخت و نیمه سخت است اما اگر این زمینه برای شما فراهم نمی‌شود در حوزه‌های جنگ نرم، فرهنگی و اقتصادی باید کار کنید.
غیاثی با بیان اینکه برای پیمودن مسیر درست راهی جز تبعیت از امام جامعه نیست بیان کرد: امروز حکومت ولایی ما به امامت صاحب‌الزمان (عج) و نائب وی مقام معظم رهبری مسیرش را دنبال می‌کند و اینکه معتقدیم انقلاب مشکل ندارد به این دلیل است که یک انسان کامل انقلاب کرده است.
 وی عشق به رهبری را عشق به مهدی موعود برشمرد و افزود: به فرموده امام راحل در سال 42 یاران امام در گهواره‌ها هستند در سال 57 تلاش یاران گهواره‌نشین بود که انقلاب صورت گرفت.
فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه امروز یاران امام در صف ایستاده‌اند، مصداقش را خواصی مانند دانشجویان انقلابی و ارزشی عنوان و خاطرنشان کرد: به برکت وجود مقام معظم رهبری دارای کشوری با امنیت کامل هستیم و امروز به برکت معظم له یکی از کشورهایی هستیم که سرزمین نبرد را خودمان تعریف می‌کنیم.
غیاثی با بیان اینکه امروز غرب و شرق آسیا و آفریقا، ایران را به عنوان یک قدرت تعیین‌کننده می‌شناسند گفت: آمریکا نمی‌تواند یک معادله ساده را برطرف کند و محور معادلات جنگ سخت نیروی انسانی است از این رو ابتکار عمل در میدان نبرد دست ما است.
وی کلمات آسمانی رهبری معظم را یکی از دلایل اقتدار ایران اسلامی برشمرد و تصریح کرد: اگر در عرصه اقتصادی رهنمودهای رهبری را عملی کنیم در این حوزه هم توفیقات خواهیم داشت.
غیاثی اشرافیت کامل در دانشگاه را بسیار مهم و تاثیرگذار توصیف کرد و با تاکید بر اقدام به موقع گفت: مردم ما در پرتو ولایت فقیه یک حقیقت واحد هستند که هر توطئه‌ای را از نطفه خاموش می‌کنند و خداوند نیز در دل دشمنان ترس و وحشت ایجاد می‌کند.
وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی در مجلس پنجم با آرایی بالا مصوب شد افزود: اما امروز در صورتی که مورد تایید ولایت نیز است عده‌ای با آن مخالفت می‌کنند.
فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه نگاه دشمن به دانشگاه و مدارس است بر تلاش برای برنامه‌ریزی در راستای خنثی کردن توطئه دشمنان تاکید کرد و گفت: باید بیشتر به فرائض و خودسازی توجه کنیم چرا که دانشجوی بسیجی باید یک الگوی تمام عیار باشد.
غیاثی با بیان اینکه مقام معظم رهبری از ما جهاد علمی می‌خواهند، کار اصلی دانشجو را کسب علم عنوان و خاطرنشان کرد: ما نباید دامنه تاثیر را معطوف به خودی‌ها بکنیم. وی بیان کرد: دانشجویان بسیجی، انقلابی و ارزشی در بعضی از زمینه‌ها مانند ورزش و هنر به طور قوی و جدی وارد عرصه شوند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی