[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

احداث پل در جاده‌ها یک نقطه استراتژیک در تکمیل فرایند ساخت ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان‌، مهندس محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه وشهرسازی لارستان از پل‌های در حال ساخت در محور مهر - گله دار - دارالمیزان بازدید کرد‌. 
باقری فرد با اشاره بر روند اقدامات صورت گرفته در این پروژه اظهار داشت‌: آنچه در ساخت پل مهم است اثربخشی پل در پیشبرد اهداف و ایجاد تسهیل در تردد امکانات و ... است‌. با یک دید تحلیلگرانه می‌توان چنین ارزیابی کرد که عموماً ساخت پل در جاده‌ها می‌تواند به عنوان یک نقطه استراتژیک در بحث تردد مطرح و تأثیرات بسزای خود را به خوبی برای تکمیل یک فرایند نمایش دهد.
وی در ادامه تصریح کرد‌: ساخت دو دستگاه پل با دو دهانه 40 متری و دو دهانه 50 متری در کیلومتر‌های 19 و 36 در حدفاصل گله دار تا دارالمیزان با عرشه‌های فلزی با جدیت در حال پیگیری است و برای تحقق این نیاز مهم منطقه تلاش‌های مستمری صورت گرفته و اقدامات تکمیلی آن در حال انجام می‌باشد‌.
باقری فرد با بیان اینکه  طول این محور 68 کیلومتر می‌باشد، افزود: عملیات راهسازی به طول 5 کیلومتر برای اتصال این دو پل از سوی پیمانکار مربوطه به صورت همزمان در حال انجام است و نیز یک دستگاه آبنمای کنار گذر در کیلومتر 36 نیز نقش سرویس‌دهنده بارهای ترافیکی بیش از 45 تن در کنار این پل را پوشش خواهد داد.   

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی