[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز انگیزه کافی ندارید، به همین خاطر ممکن است بدون این که تلاش زیادی از خود نشان دهید مسیرتان را طی کنید. آن چه اکنون اهمیت دارد جنبه های اجتماعی شغلتان است. حتی اگر امروز مجبور نیستید به سر کار بروید، به شما توصیه می شود حتماً از منزل خارج شوید. به این ترتیب می توانید ذهنتان را که از بار سنگین مسئولیت ها و پیچیدگی های روابطتان خسته شده کمی آرام تر کنید. 

اردیبهشت

امروز می توانید یک مشکل قدیمی را حل کنید، اما به شرط این که با یک رویکرد جدید به سراغ آن بروید. بد نیست به کسانی که دوستشان دارید توجه کنید، اما حالا که از خواسته های غیرمنطقی آن ها در امان هستید، میل دارید که بیشتر وقتتان را صرف کار و حرفه خود کنید. پس به آن ها بگویید که شما نیز احتیاج دارید اوقاتی را به خودتان اختصاص دهید. 

خــرداد

اکنون احتیاج دارید کمی آزاد باشید و به امور دلخواهتان بپردازید، اما باید بدانید که اکنون زمان مناسبی نیست. نه تنها دوست دارید که مثلاً به مسافرت بروید، بلکه می خواهید از محدودیت هایتان هم فرار کنید. سعی کنید ببینید چه چیزی شما را از پرداختن به آرزوها و رویاهایتان بازداشته است. برای این که آینده هیجان انگیزی را برای خود رقم بزنید باید بعضی چیزها را در گذشته رها کنید.

تیـــر

دوست دارید صمیمیت هایتان را بیشتر کنید، اما به نظر می رسد این خواسته شما اکنون چندان عملی نباشد، زیرا خواسته های احساسی تان را نمی توانید به راحتی در قالب کلمات بیان کنید. اما نگران نباشید، تا آخر این ماه فرصت دارید جمله های مناسب برای انتقال پیامتان بسازید. سعی نکنید این فرآیند را سرعت ببخشید، زیرا اگر شتاب کنید شاید مجبور شوید همه چیز را از نو شروع کنید.

مــرداد

اگر شخص مورد علاقه تان امروز از شما فاصله می‌گیرد، این موضوع را خیلی شخصی نکنید. به جای این که با عصبانیت رفتار کنید یا فاصله ایجاد شده را انکار نمایید، به شما توصیه می شود دیگران را راحت بگذارید و به آنها این حق را بدهید که اگر می خواهند از شما دور باشند. به جای این که فوراً دست به کار شوید تا روابطتان را سر و سامان دهید، بهتر است اول به طرز رفتار خودتان رجوع کنید.

شهریور

اکنون دیگر نمی توانید کارهای تکراری گذشته را با همان رویه همیشگی انجام دهید، پس باید یک تغییری و تحولی ایجاد کنید. در واقع از انجام کارهای تکراری و قرار گرفتن در موقعیت های یکنواخت خسته شده اید. درست نیست برای این که احساس امنیت کنید به این تکرارها بچسبید. اکنون زمان آن است یک تحول مثبت در زندگی تان ایجاد کنید.

مـــهر

امروز ماه به پنجمین خانه در طالع شما یعنی خانه عشق وارد شده است، به همین خاطر تمایل دارید خواسته هایتان را در یک رابطه عشقی به طرف مقابلتان انتقال دهید. حواستان باشد که طرف مقابل منظورتان را درست درک کند. آن چه شما می خواهید مقداری فضای شخصی است تا اوقاتتان را صرف امور خلاقانه کنید. یادتان باشد که گاهی دوری و فاصله، قلب ها را بیشتر به همدیگر نزدیک می کند.

آبـــان

امروز ظاهراً مسئولیت هایی که نسبت به خانه و خانواده دارید سر راه شما برای رسیدگی به فعالیت های اجتماعی‌تان قرار گرفته اند و شاید این طور به نظر برسد که نمی‌توانید به آن دورهمی دوستانه ای که چند روزی در انتظارش بوده اید بروید. با این حال جای نگرانی نیست، زیرا به احتمال زیاد در آخرین دقیقه اتفاقات غیر منتظره ای اوضاع را به نفع شما تغییر خواهند داد. 

آذر

به نظر می رسد که اتفاقات امروز چندان با برنامه‌ریزی‌های شما هماهنگ نیستند. این تفاوت ها زمانی مشکل ساز می شود که سعی کنید قدرتتان را بر امور جاری اعمال کنید. اگر تصمیم دارید به همه دنیا خودی نشان دهید، باید بدانید که وارد یک بازی بیهوده شده اید. گاهی وقت ها نمی‌شود همه چیز را تحت فرمان درآورد، پس به خاطر چیزهایی که اجتناب ناپذیرند مبارزه نکنید. 

دی

شاید در حال حاضر کمبود منابع مالی باعث شده باشند نتوانید به فعالیت های هنری و یا تفریحاتی که دوست دارید برسید. روزهای آخر ماه است و خیلی زود حقوقتان را می گیرید و اوضاع برایتان بهتر می شود. سعی کنید امروز را با انجام کارهایی بگذرانید که هزینه چندانی برایتان ندارند. امروز هر کسی که با شما همراه شود ساعاتی خوش در کنارتان خواهد داشت و از همراهی شما لذت خواهد برد.

بهمــن

اکنون در اوج رفتارهای عجیب و غریبتان هستید و بسیار مشتاق اید که تمایلات غیرمعمولتان را به دیگران نشان دهید. اما نگران این موضوع هستید که اگر این کار را بکنید چه پیامدهایی خواهد داشت. از آن جایی که می دانید تمایلاتتان از نوع عادی نیستند، راحت تر می توانید نگرانی هایتان را توجیه کنید. یادتان باشد که نیازی نیست احساساتتان را با همان شدتی که تجربه می کنید انتقال دهید.

اسفنــد

اکنون باید راهی پیدا کنید تا به نحو احسنت کارآمدی خود را نشان دهید. همیشه قوه خیالتان در حال رویاپردازی است، اما اکنون به شما توصیه می‌شود که آنچه را در ذهن دارید با دیگران در میان نگذارید. خیالاتتان را با دقت و علاقه بیشتری بررسی کنید، زیرا گنج هایی در آنها نهفته است که فقط خودتان می توانید پیدایشان کنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی