[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۷
  • دوره جدید

اکبرآقا و برج میلاد ، روزنامه شیراز نوین

ورزش سه: اکبر میثاقیان سرمربی تیم سیاه جامگان عکسی با پس زمینه برج میلاد گرفت که یادآور صحبت‌های به‌یادماندنی او در زمان مربیگری اش در تیم راه آهن است.
اکبر میثاقیان چند سال قبل اعلام کرد اگر راه‌آهن سقوط کند خودش را از برج میلاد پایین می‌اندازد. این جمله اکبر میثاقیان در آن زمان مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و حالا نیز که سال‌ها از آن موضوع می‌گذرد هنوز هم سرمربی سیاه جامگانی‌ها با این جمله معروف به یاد آورده می‌شود.
میثاقیان البته در آن سال، علی‌رغم تمام دردسرهایی که به جان خرید موفق شد تیم راه آهن را در مسابقات نگه دارد تا به قول خود عمل کرده باشد؛ البته قطعاً کاری که سال گذشته اکبر میثاقیان انجام داد و موفق شد در هفته پایانی با شکست پرسپولیس در لیگ هفدهم حضور داشته باشد، به اذعان بسیاری از کارشناسان و خودش سخت‌تر از تجربه‌های پیشینش بوده است.
میثاقیان که این روزها به شدت در حال آماده سازی تیم خود برای لیگ هفدهم است، در حاشیه تمرینات تیم خود که در تهران در حال پیگیری است، عکسی با پس زمینه برج میلاد گرفت تا همه در اولین نگاه به یاد صحبت‌های معروف چند سال پیش او بیفتند.
سرمربی سیاه جامگان در لیگ پیش رو تمام تلاش خود را به کار گرفته تا مانند دو فصل گذشته این تیم با اما و اگر روبه‌رو نشود؛ البته میثاقیان با توجه به بازیکنان جوانی که در اختیار دارد، کار راحتی پیش رو ندارد و باید ببینیم سیاه جامگان با شروع لیگ چه نتایجی کسب خواهد کرد.
گفتنی است سیاه جامگانی‌ها در دومین دیدار تدارکاتی خود در تهران به مصاف نفت مسجد سلیمان رفتند.
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی