[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۶
  • دوره جدید

تمرین اسکان و تغذیه اضطراری در آباده برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- سعید رضا امیر آبادی

amirabadi_shznvn@yahoo.com

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس از برگزاری تمرین منطقه‌ای اسکان و تغذیه اضطراری در روز یکشنبه 25تیرماه جاری به میزبانی شهرستان آباده خبر داد. قدرت‌الله جمالی با بیان اینکه آباده میزبان اولین تمرین منطقه‌ای از مجموع تمرین‌های پنجگانه در این استان است، گفت: این تمرین‌ها با هدف افزایش توانمندی عملیاتی نیروهای امدادی و دستگاه‌های عضو کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی استان طراحی و اجرا می‌شوند.
جمالی افزود: محتوای این تمرین‌ها بحث اسکان و تغذیه اضطراری است و انتظار می‌رود با اجرای برنامه‌ها، دستگاه‌های عضو مدیریت بحران استان فارس با شرح وظایف خود در زمان وقوع حوادث و بلایا، بیش از گذشته آشنا شوند.
وی احصاء نقاط ضعف و قوت عملکردی و آگاهی از منابع و امکانات شهرستان‌ها برای مواجهه با بحران‌ها را دیگر هدف برگزاری این تمرین‌ها عنوان کرد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس یادآور شد: در تمرین روز 25تیرماه، نیروهای امدادی و عملیاتی شهرستان‌های اقلید، خرم‌بید، ارسنجان و مرودشت نیز به عنوان شهرستان معین آباده حضور دارند.
جمالی در پایان تصریح کرد: سایر تمرین‌های طراحی شده تا پایان شهریورماه در شهرستان‌های فیروزآباد، داراب، لارستان و کازرون و با مشارکت شهرستان‌های معین و دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی