[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۹
  • دوره جدید

مدیر کمیته امداد کوار خبر داد: اهدای یک باب منزل مسکونی به مددجوی کواری، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین-حسین مقدس

یک باب منزل مسکونی به ارزش 380میلیون ریال  به یک خانواده 5نفره زیر پوشش کمیته امداد در شهرستان کوار اهدا شد.
طرح رضوان یکی از طرح‌های موفق کمیته امداد است که اقشار مختلف مردم می‌توانند در حد توان بر اساس نیت خویش در آن مشارکت داشته و کمک‌های خود را در راستای تأمین مسکن به مددجویان  اهدا کنند. به گزارش خبرنگار ما و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی‌(ره) شهرستان کوار، علی مؤذن گفت: به منظور توانمندسازی و تأمین امکانات معیشتی اقشار آسیب‌پذیر این شهرستان، یک نیازمند زیر پوشش امداد با مشارکت خیران، صاحب خانه‌ای به ارزش 380میلیون ریال  شد.
مدیر کمیته امداد کوار با بیان اینکه کمک‌های خیران و مشارکت نیکوکاران در طرح‌های مشارکتی این نهاد در کنار اعتبارات دولتی راه‌گشای نیازهای مددجویان است، اظهار کرد: مشارکت هرچه بیشتر خیران در راستای توانمندسازی خانواده‌های بی‌بضاعت زیر پوشش این نهاد و تأمین مسکن محرومان از دغدغه‌های مهم مسئولان نظام است که باید در این زمینه گام‌های بزرگی برداشته شود تا به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم.
مؤذن افزود: خیرین نیکوکار در ماه مبارک رمضان سال جاری کالاهای ضروری زندگی از قبیل یخچال، کولر، اجاق گاز و... به ارزش تقریبی 350میلیون ریال جهت  نیازمندان این شهرستان اهدا نمودند.
وی یکی از اصلی‌ترین اهداف کمیته امداد در سال جاری را احصای نیازهای مادی و معنوی مددجویان دانست و گفت: امید است با استفاده از توان خیران به نحو مناسب بخشی از مشکلات نیازمندان زیر پوشش کمیته امداد را برطرف کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی