[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

افکار هیجان انگیز بسیاری در سر دارید و به سختی می توانید تصمیم بگیرید که اول کدام یک را عملی کنید. ممکن است آرزو کنید ای کاش زندگی تان از ثبات بیشتری برخوردار بود. این احساسات چندگانه می توانند موجب بروز مشکلاتی شوند، به ویژه اگر نپذیرید که بخشی از وجودتان هنوز به دنبال همان الگوهای رفتاری گذشته است. به امنیت احساسی خود توجه کنید تا راحت تر بتوانید رویاهایتان را دنبال کنید.

اردیبهشت

امروز به سختی احساس رضایت خواهید کرد و ممکن است به دنبال کسی یا چیزی بروید که اکنون نمی توانید در اختیارش داشته باشید. به جای این که وقتتان را بیهوده تلف کنید، به شما توصیه می شود آرزوهایتان را با کسی که به او اعتماد دارید در میان بگذارید. بررسی مجدد انتظاراتتان نشانه شکست نیست، بلکه یک فرصت غیرمنتظره را پیش رویتان خواهد گذاشت.

خرداد

وقت گذرانی با دوستان ایده وسوسه کننده ای به نظر می رسد، اما ممکن است شما را از مسیر برنامه‌ریزی‌های تعیین شده منحرف کند. یک نفر که خیلی به شما نزدیک است به کمکتان احتیاج دارد. باید یاد بگیرید خشمتان را به خاطر عوض شدن شرایط و برنامه ریزی های از پیش تعیین شده کنترل کنید. انعطاف پذیری نشان دهید تا بتوانید در شرایط پیچیده هم سود ببرید.

تیر

نکته مهمی که امروز باید رعایت کنید این است که چهره خندانی داشته باشید، حتی اگر نگرانی‌ها دست از سرتان برنمی دارند. اما اگر روی خوش نشان دهید به این معنی نیست که از بروز مشکلات جلوگیری خواهید کرد. بهترین راهکار این است که نسبت به این دوگانگی آگاه باشید؛ به خاطر داشته باشید آن چه در درونتان می گذرد با چیزی که در ظاهر نشان می دهید کاملاً متفاوت است.

مرداد

امروز به نظر می رسد که حواستان به کار نیست، اما راه گریزی هم از وظایفتان ندارید. به آینده فکر می کنید و دوست دارید کمی دست از کار بکشید و به تفریح بپردازید. البته لزومی ندارد که خودتان را سرزنش کنید، بالاخره شما هم یک انسان هستید و نیاز به فراغت دارید. به شما توصیه می شود که راهی پیدا کنید تا از لحظه لحظه‌هایتان لذت ببرید.

شهریور

با این که همیشه دوست دارید عمل گرا باشید، اما امروز ممکن است دست به کارهای اشتباهی بزنید. البته هم می شود کار کرد و هم اوقات فراغت کافی داشت، اما اگر سعی کنید این دو را در هم بیامیزید مشکل درست خواهد شد. ممکن است کسی از شما بخواهد با او همراه شوید و کار خاصی را شروع کنید، اما چنین دعوتی همه چیز را پیچیده‌تر خواهد کرد. 

مهر

امروز ممکن است شوکه شوید، زیرا کسی به سراغتان خواهد آمد که خواسته هایش را بی پرده به شما می گوید. خوشبختانه، امروز این قابلیت را دارید که از چیزهایی که می‌شنوید دلگیر نشوید، حتی اگر این بی پرده گویی برایتان غیرقابل انتظار باشد. اگرچه به این ترتیب از منطقه ایمن خود خارج خواهید شد، اما تا خودتان اجازه ندهید، چنین اتفاقی نمی‌افتد. 

آبان

امروز از تغییرات استقبال خواهید کرد، زیرا انجام دادن کارها به همان شیوه گذشته ناراحتتان می کند. اما اگر نمی‌توانید تغییری در انجام کارهای روزانه‌تان حاصل کنید، حداقلش این است که درباره خواسته هایتان صحبت کنید. ممکن است با سبکسری کلماتی را به کار ببرید که تند و تیزند. افکارتان را دور نریزید، بلکه سعی کنید با مهربانی آن ها را با دیگران در میان بگدارید.

آذر

مشکلی پیش آمده که ممکن است مجبور شوید تفریحاتتان را به خاطر آن کنار بگذارید تا اندکی پول پس انداز کنید. به نظر می رسد که وضعیت مالی شما اکنون پایدار نیست، اما دوست ندارید مجبور شوید از ولخرجی هایتان بکاهید. خوشبختانه، به زودی متوجه خواهید شد که توقف خرج های اضافه از آن چیزی که فکرش را می کردید آسان تر است و کیفیت زندگی تان را تحت تأثیر نخواهد گذاشت.

دی

این روزها به نظر می رسد که زندگی خصوصی تان خسته کننده شده است. متأسفانه، شدت فشارها نشان می دهند که نمی توانید ثباتی را که در زندگی به آن نیاز دارید اکنون تجربه کنید. نظم و ترتیب را در حرفه ای که دارید حفظ کنید تا به بخشی از ثبات روزانه که به دنبالش هستید دست پیدا کنید. البته این را هم بدانید که نباید وظایف شغلی تان باعث شوند که از رویارویی با این نگرانی ها فرار کنید.

بهمن

به نظر می رود که با سرعت به پیش می روید و خلاقیتتان افزایش پیدا کرده است. اما این هیجانی که احساس می کنید به این معنی نیست که اطرافیانتان هم همین حس را دارند. معمولاً افکار غیرعادی در سر دارید، اما اجازه ندهید چنین افکار و رفتار نامتعارفی از کارآمدی شما کم کند. بدانید که مسئولیت پذیری به معنی کنار گذاشتن رویاپردازی‌های قشنگ نیست.

اسفند

امروز ممکن است احساس کنید که کسی سعی می کند شما احساس گناه کنید، به ویژه اگر سرکشانه دست به انجام عملی بزنید که نامتعارف و سرشار از لذت است. اما این وظیفه شما نیست که همه را راضی نگه دارید. اکنون فرصت مناسبی است تا چیزهای عجیبی را تجربه کنید و افکارتان را به شیوه ای غیرمعمول با دیگران در میان بگذارید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی