[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

یک مصدوم حاصل تصادف پراید با کامیون ، روزنامه شیراز نوین

تصادف پراید با کامیون در دو کوهک، مصدومیت راننده پراید را رقم زد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، در ساعت 1:50بامداد پنج شنبه 22تیر، پس از اعلام مرکز فرماندهی به ایستگاه هشت، مبنی بر گیر کردن راننده پراید در اثر تصادف خودرو پراید با یک دستگاه کامیون، آتش نشانان از ایستگاه هشت سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.
علیرضا کوهکن فرمانده ایستگاه هشت در این باره گفت: بعد از رسیدن تیم عملیاتی به محل حادثه مشاهده شد که یه دستگاه خودرو پراید به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی و بی احتیاطی با یک دستگاه کامیون برخورد کرده و این حادثه منجر به گیر کردن راننده خودروی پراید شده بود.
وی افزود: امدادگران 125، پس از ایمن سازی محل حادثه و تأمین جاده در دو کوهک، به وسیله تجهیزات هیدرولیک، مرد جوان 35ساله را که درون آهن پاره‌های خودرو پراید گیر افتاده بود، آزاد کرده و وی را که از ناحیه دست و پا دچار مصدومیت شده بود، تحویل عوامل اورژانس دادند.
همپنین در حادثه دیگری در شهرک پرواز خودرو 405 بعد از انحراف از مسیر اصلی به اتوبوس پارک شده در حاشیه خیابان برخورد کرده و متوقف می‌شود که آتش نشانان از ایستگاه نه، عملیات ایمن سازی و برگرداندن خودرو به حالت اولیه را انجام دادند. این حادثه که در ساعت 00:14بامداد جمعه 23تیر رخ داد، منجر به مصدومیت راننده 25ساله خودرو 405 شد که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی