[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

آخرین مهلت به سربازان غایب، روزنامه شیراز نوین

معاون وظیفه عمومی استان فارس گفت: مشمولان غایب و فراری متولد سال 1370 و قبل از آن که بیش از هشت سال سابقه غیبت و فرار دارند برای ثبت نام در طرح جریمه مشمولان غایب و فراری تا پایان شهریور ماه 96 مهلت دارند.
 به گزارش شیرازنوین به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، سرهنگ محمد باقر دهقان افزود: کسانی که شرایط فوق را دارند و تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس+10 اقدام به نام نویسی کنند. وی ادامه داد: مشمولان دارای شرایط یاد شده که در خارج از کشور اقامت دارند چنانچه برای تعیین تکلیف وضعیت نظام وظیفه خود در این طرح شرکت نکنند فقط تا پایان سال 96 فرصت دارند از مزایای ورود و خروج به کشور بدون رسیدگی به وضعیت نظام وظیفه شان استفاده کنند و پس از آن این امکان میسر نخواهد بود. معاون وظیفه عمومی استان فارس، در مورد بخشش اضافه خدمت مشمولان و سربازان حین خدمت هم گفت: براساس عفو و بخشش رهبر معظم انقلاب، تمام سربازن حین خدمت و مشمولانی که تا 22 بهمن ماه 1396 خود را برای اعزام به خدمت معرفی کنند از این بخشش برخوردار می‌شوند.
او افزود: این بخشش صرفا مشمولانی را که قصد اعزام به خدمت دارند یا در حین خدمت هستند شامل می‌شود و برای تحصیل، معافیت کفالت یا استفاده از کسر خدمت نیست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی