[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۹
  • دوره جدید

خرید رونالدو از رئال مادرید غیرممکن بود مورینیو: بعید است موراتا به ما ملحق شود، روزنامه شیراز نوین

وب‌سایت نود: ژوزه مورینیو، سرمربی تیم منچستر یونایتد تأکید کرد که این تیم هرگز برای خرید کریستیانو رونالدو تلاش نکرده، چرا که این انتقال غیرممکن است.
رونالدو ۳۲ساله طی ماه گذشته بار‌ها با شایعات بازگشت به منچستر یونایتد مواجه شد، اما مورینیو پس از پیروزی ۵-۲ شنبه شب تیمش مقابل لس آنجلس گلکسی به خبرنگاران گفت: هرگز در این باره فکر نکرده ایم چون او بازیکن خیلی مهمی برای باشگاه خود به شمار می‌رود که قدرت مالی زیادی هم دارند. نتوانستیم هیچ گونه دلیلی برای امکان جدایی رونالدو از رئال مادرید پیدا کنیم. من مدافع باشگاه خود هستم و وقت خود را برای مأموریت‌های غیرممکن تلف نمی‌کنم.
مربی پرتغالی در ادامه راجع به آلوارو موراتا که مورد توجه منچستر یونایتد قرار گرفته بود اما در نهایت با درخواست ۸۰میلیون پوندی رئال مادرید، از خرید او منصرف شد و با ۷۵میلیون پوند روملو لوکاکو را به خدمت گرفتند نیز گفت:
این سؤال را باید از فلورنتینو پرز (رئیس باشگاه رئال مادرید) بپرسید. او متعلق به رئال مادرید است. آنها تصمیمی گرفتند و ما به توافق نرسیدیم. به همین سادگی؛ مایه تأسف است. او بازیکنی است که با من به ترکیب اصلی راه یافت. ما علاقه خاصی به او داریم و بازیکن ویژه‌ای است. از تماشای روند پیشرفتش در یوونتوس و رئال مادرید لذت می‌بردم. همینطور است. فکر نمی‌کنم عاقبتی با ما داشته 
باشد.
آقای خاص در مورد اولین بازی روملو لوکاکو با پیراهن این تیم نیز گفت: لوکاکو مرد بزرگی است و با پشت خود به مدافعان حریف بازی می‌کند. نکته خوبی که امروز دیدم، این بود که او یک بازیکن در خدمت تیم است. او خودخواه نیست و وسواس گلزنی ندارد. او نگران خودش نبود و به فکر بهبود تیم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی