[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

حضور ۵۵ شرکت خودروساز داخلی و خارجی در نمایشگاه شیراز، روزنامه شیراز نوین

تسنیم: مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس از حضور ۵۵ شرکت خودروساز داخلی و خارجی در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز خبر داد.
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو از 27 تا 30 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان شیراز برپا می‌شود.
 عبدالناصر اسکندری، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس از حضور 55 شرکت خودروساز داخلی و خارجی در شانزدهمین نمایشگاه خودرو شیراز خبر داد و اظهار داشت: تمام خودروسازان داخلی و تمام خودروسازان خارجی که مجوز فعالیت در ایران دارند در این نمایشگاه حضور دارند. وی حضور تمام برندهای خارجی مجاز به فعالیت در ایران را یکی از ویژگی‌های بارز این نمایشگاه عنوان و بیان کرد: هر ساله نمایشگاه خودرو همزمان با نمایشگاه قطعات خودرو برگزار می‌شد اما امسال نمایشگاه قطعات و لوازم یدکی خودرو به صورت مجزا برگزار می‌شود. اسکندری با بیان اینکه 20 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی در اختیار شرکت‌کنندگان این نمایشگاه قرار گرفته است، افزود: در مجموع 240 غرفه در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو برپا می‌شود. این نمایشگاه راس ساعت 18 روز سه‌شنبه 27 تیرماه با حضور مقامات استانی افتتاح می‌‌شود و همه روزه از ساعت 17 تا 22 پذیرای علاقمندان است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی