[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۹
  • دوره جدید

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس: طرح‌های نوسازی صنایع تسهیلاتِ رونقِ تولید می گیرند ، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از اختصاص تسهیلات رونق تولید برای واحدهای تولیدی و صنعتی متقاضی نوسازی و بازسازی خبر داد و  گفت: بر اساس شرایط جدید در طرح رونق تولید، امکان اختصاص این تسهیلات برای نوسازی خط تولید واحد‌های صنعتی نیز فراهم شده است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس‌، مهندس شاهپور قنبری افزود: متقاضیان دریافت تسهیلات طرح رونق تولید برای نوسازی و بازسازی واحدهای تولیدی و نیز تکمیل واحدهای نیمه تمام می‌توانند با مراجعه به سایت بهین یاب (behinyab.ir) برای دریافت این تسهیلات ثبت نام کنند.
وی افزود: طرح رونق تولید که با هدف حمایت از تولید و اشتغال و در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی دولت تدبیر و امید در سال گذشته آغاز شد امسال نیز ادامه خواهد داشت.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس ادامه داد: بر اساس این طرح، صاحبان صنایع می‌توانند برای نوسازی و بازسازی و یا تکمیل واحدهای تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای 60درصد   بر اساس  رویه سال گذشته از طریق سایت بهین یاب تقاضای خود مبنی بر دریافت تسهیلات را ثبت کنند.
او گفت: بر اساس ابلاغیه بانک مرکزی 30 هزار میلیارد تومان برای این کار در نظر گرفته شده که قرار است 10هزار میلیارد تومان برای 10 هزار واحد کوچک و متوسط، 10 هزار میلیارد تومان برای تکمیل 6 هزار طرح نیمه تمام و 10 هزار میلیارد تومان نیز برای نوسازی، بازسازی و بروز رسانی حدود پنج هزار واحد صنعتی در کل کشور اختصاص می‌یابد. 
وی ادامه داد: بر اساس این طرح، صاحبان صنایع می‌توانند برای نوسازی و بازسازی و یا تکمیل واحدهای تولیدی نیمه تمام خود مطابق رویه سال گذشته از طریق سایت بهین یاب تقاضای خود مبنی بر دریافت تسهیلات را ثبت کنند.
وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات واحدهای صنعتی مربوط به خطوط تولیدی فرسوده و یا استفاده از فناوری‌های قدیمی است گفت: با اختصاص تسهیلات به واحدهای صنعتی متقاضی نوسازی، بستر مناسبی برای ارتقای توان تولید، افزایش کمی و کیفی محصولات و بهره وری بالا درصنایع ایجاد می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی