[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

کشف ۱۷۶ کیلو مواد مخدر در عملیات بامدادی پلیس شیراز، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با حضور سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان در محله‌های آلوده سطح شهر شیراز اجرایی و در این راستا 173کیلو تریاک و 3کیلو هروئین کشف شد. 
سردار «احمد علی گودرزی» پیرامون اجرای این طرح گفت: اجرای طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده در سطح کلان شهر شیراز همواره و به صورت مستمر در دستور کار این فرماندهی قرار دارد. وی ادامه داد: مرحله‌ای دیگر از اجرای این طرح بامداد دیروز با حضور نیروهای عملیاتی در دو محله آلوده کلان شهر شیراز اجرایی و با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی محل‌های اختفای افراد مجرم شناسایی شد. فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران انتظامی در این راستا 40نفر متهم و مجرم تحت تعقیب، سارق و خرده فروش مواد مخدر شناسایی و طی چند عملیات منسجم دستگیر شدند. سردار گودرزی تصریح کرد: در مجموع طی اجرای این طرح منسجم، 173کیلوگرم تریاک و 3کیلوگرم هروئین کشف و هشت باب منزل و مغازه که در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت داشتند، پلمب شد.
این مقام انتظامی کشف تعداد زیادی سلاح سرد و اسلحه شکاری و جنگی و مقدار زیادی وسایل مسروقه از جمله باتری خودرو را از دیگر نتایج مهم اجرای این طرح عنوان کرد و گفت: همچنین مأموران در نتیجه اجرای این طرح 9نفر اراذل و اوباش را شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه اجرای این طرح ارتقای امنیت اجتماعی موجی از خوشحالی و رضایتمندی مردم این محله‌ها را در پی داشت، تأکید کرد: اجرای اینگونه طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی خواسته و مطالبه مردم و مسئولان است و پلیس فارس در این راستا اقدامات خود را با جدیت و به صورت مستمر ادامه خواهد داد. سردار گودرزی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب مردم با پلیس، از آنان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون فعالیت افراد مجرم و مخل نظم و امنیت جامعه را در اسرع وقت با پلیس در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن به آن موضوع رسیدگی شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی