[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۰
  • دوره جدید

پرداخت فاز سوم یارانه صادراتی تا ده روز آینده، روزنامه شیراز نوین

دبیر انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه فاز سوم یارانه صادراتی تا ١٠روز آینده پرداخت می‌شود، گفت: صادرات لبنیات حدود ١٣درصد رشد داشته است.
رضا باکری با اشاره به پرداخت دو فاز از یارانه صادراتی لبنیات، اظهار داشت: سازمان برنامه و بودجه باقی این مشوق صادراتی را تأمین و دستور پرداخت آن را صادر کرده است.
وی اضافه کرد: بنابراین در آینده‌ای نزدیک وزارت جهاد کشاورزی این مبلغ را به حساب کارخانجات واریز خواهد کرد.
دبیر انجمن صنایع لبنی درباره اینکه آیا تا پایان هفته جاری این مشوق پرداخت خواهد شد، گفت: خیر. تا این یارانه به حساب وزارت جهاد واریز و بین کارخانجات توزیع شود، حدود ١٠روز طول می‌کشد.
باکری درباره اینکه آیا پرداخت مشوق تأثیری در رشد صادرات داشته است، افزود: آمار صادرات در سال جاری هنوز مشخص نیست اما سال گذشته در این زمینه حدود ١٣درصد رشد داشتیم.
دبیر انجمن صنایع لبنی در بخش دیگری از سخنان خود درباره تعیین قیمت ٣کالای لبنی شیر، ماست و پنیر توسط سازمان حمایت، اضافه کرد: هنوز محاسبات و حسابرسی‌ها توسط سازمان حمایت ادامه دارد و تاکنون قیمت جدیدی اعلام نشده است.
باکری ادامه داد: ماجرا از این قرار است که سازمان حمایت برخی شرکت‌ها را به دلیل گران فروشی به تعزیرات معرفی کرده بود که ما از این سازمان درخواست کردیم اسناد و مدارک شرکت‌های مذکور را بررسی کند تا مشخص شود آنها تخلف کرده اند یا خیر.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی